Spring Meeting 2013 szansą, abyś został członkiem MPI. Przyłącz się do nas TERAZ i zdobądź nagrodę

Spring Meeting 2013 szansą, abyś został członkiem MPI. Przyłącz się do nas TERAZ i zdobądź nagrodę
W dn. 19-22 marca 2013r. w Warszawie odbędzie się Meetings Week Poland, który zakończony zostanie wiosennym spotkaniem MPI Poland Club. Jest to niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do naszego klubu i dodatkowo, zdobyć cenną nagrodę!

Myślałeś kiedyś o zaangażowaniu się w prestiżowym stowarzyszeniu? Nawiązaniu cennych kontaktów z grupą ludzi, których interesuje ta sama branża i podobne tematy? Zdobyciu dodatkowych umiejętności, które przydadzą się w życiu zawodowym, ale również w prywatnym? Teraz jest na to właściwy moment! MPI Poland Club to wyjątkowe stowarzyszenie, w którym możesz to osiągnąć.

Co jest najważniejsze dla MPI Poland Club? Przede wszystkim edukacja oraz networking. Edukacja, czyli warsztaty i wyjątkowe szkolenia z ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi – ostatnio z Mateuszem Kusznierewiczem, Gdańskim Ambasadorem Kongresów Polskich i Ambasadorem Morskim.

Networking. Różnorodność członków MPI, którymi są studenci, właściciele firm eventowych, pracownicy biur convention, gwarantuje interesujące i niepowtarzalne kontakty.

Co jeszcze oferuje MPI? Poczucie dumy z przynależności do prestiżowego stowarzyszenia. Dodaj logotyp MPI Member na swojej wizytówce! Przyjdź na Spring Meeting, poznaj nas i przekonaj się sam!

UWAGA! W trakcie Meetings Week obowiązuje promocja dla nowych członków. Wśród osób, które wypełnią i wyślą deklarację członkowską w tym tygodniu, wylosowane zostaną:

INFORMACJA PRASOWA