Spotkanie biznesowe w Krakowie? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Spotkanie biznesowe w Krakowie? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Kraków to niezaprzeczalnie magiczne i fascynujące miasto, które przyciąga podróżnych z całego świata swoim niepowtarzalnym urokiem, bogactwem dzieł sztuki oraz ciekawą historią. To właśnie tu znaleźć można niezliczone atrakcje, w tym ikoniczne zabytki takie jak Katedra na Wawelu, Sukiennice czy Zamek Królewski, które zachwycają swoją architekturą i detalami, czyniąc z Krakowa jedno z najpiękniejszych miast w kraju.

Jednak Kraków to nie tylko przyciągające wzrok zabytki. To także dynamiczny ośrodek biznesowy i kulturalny, gdzie odbywa się szereg ważnych wydarzeń takich jak konferencje, targi czy spotkania branżowe. To właśnie tutaj, w sercu miasta, znajdują się najlepsze i najbardziej renomowane centra konferencyjne, które czynią Kraków atrakcyjnym miejscem nie tylko dla turystów, lecz również dla przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń.

Jednym z takich wyjątkowych miejsc jest Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja. Usytuowane w malowniczej dzielnicy Krakowa — Żabiniec, to miejsce zachwyca zarówno swoim urokiem, jak i funkcjonalnością. Jest to idealne miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń, począwszy od kameralnych spotkań po spektakularne konferencje.

Spotkanie biznesowe w Krakowie - Sala 

Co dokładnie oferuje ten wyjątkowy obiekt? W eleganckim budynku Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja czekają na organizatorów różnorodne przestrzenie konferencyjne, dopasowane do potrzeb zarówno dużych wydarzeń, jak i bardziej kameralnych spotkań.

Najbardziej imponującą z nich jest Aula Kongresowa, stworzona do obsługi największych eventów. Ta nowoczesna sala zapewnia przestrzeń dla ponad 300 osób, tworząc idealne środowisko do wymiany pomysłów. Wyposażona w zaawansowane urządzenia do tłumaczeń symultanicznych z systemem pięciokanałowym gwarantuje efektywną komunikację. Dodatkowo oferuje szybki internet oraz podstawowe udogodnienia, jak wideo projektor, notebooki, nagłośnienie wysokiej jakości i wiele innych.

Dla bardziej kameralnych spotkań lub szkoleń Centrum przygotowało także cztery mniejsze przestrzenie. Sala Klubowa, Sala 033 oraz Sala 030 to idealne miejsca na warsztaty dla grup do 60 osób, zapewniając niezbędne wyposażenie oraz szybki internet. Natomiast Sala VIP, jako intymne pomieszczenie, doskonale nadaje się do spotkań biznesowych z kontrahentami, mogąc przyjąć do 10 osób.

Wszystkie sale konferencyjne w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja są kompleksowo wyposażone, zapewniając profesjonalną obsługę i sprzyjającą rozwojowi atmosferę.

Dodatkowe udogodnienia

Oprócz starannie zaprojektowanych wnętrz, Centrum Kongresowe UR zatroszczyło się o komfort swoich gości, oferując im dostęp do obszernego parkingu oraz zapewniając profesjonalne wsparcie w planowaniu niezapomnianych wydarzeń. Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!