Specjalna oferta dla zakochanych w DoubleTree by Hilton Łódź

Specjalna oferta dla zakochanych w DoubleTree by Hilton Łódź

Walentynki to wyjątkowe święto, wymagające wyjątkowej oprawy. Wiedzą o tym doskonale pracownicy łódzkiego DoubleTree by Hilton, którzy specjalnie z myślą o zakochanych przygotowali niepowtarzalną ofertę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w dniach 13-15 lutego 2015.

Walentynki w DoubleTree by Hilon Łódź to przede wszystkim uczta dla zmysłów przygotowana przez hotelową Restaurację Four Colors. Specjalnie z tej okazji szef kuchni stworzył pyszne menu dla zakochanych, które zachwyci niejedno podniebienie. Na szczególną uwagę zasługują wyśmienite desery oraz szeroka gama wykwintnych win, które podkreślą wyjątkowy smak potraw.

- Ponieważ Walentynki są niezwykłą okazją, nasza oferta dla zakochanych została dobrana tak, by wpasować się w atmosferę tego święta. Zakochanym polecamy wyszukane przystawki dopełniające propozycje dań głównych, wśród których znalazły się m.in. wędzone herbatą carpaccio z przegrzebką na puree z dyni Hokkaido lub krewetki serwowane z pianką z Krwawej Mary na salsie z kompresowanego ogórka. Całość koronuje szeroki wybór deserów, gdzie tradycyjne pozycje przeplatają się z takimi specjałami, jak orzechowe tiramisu czy krem bawarski z białej czekolady - opowiada Aleksandra Grzelak, PR & Marketing Manager.

Oferta jest naprawę kusząca. Zachęcamy więc do wcześniejszej rezerwacji stolików, by mieć pewność, że spędzicie Państwo ten wyjątkowy wieczór w niepowtarzalnej atmosferze Restauracji Four Colors.

INFORMACJA PRASOWA