Spa hotelu Sheraton w Sopocie wprowadza nowe letnie pakiety

Spa hotelu Sheraton w Sopocie wprowadza nowe letnie pakiety
Od czerwca br. The Spa at Sheraton Sopot wprowadza specjalne letnie pakiety pobytowe w wersji czterodniowej oraz tygodniowej. W ramach pakietu goście będą mogli korzystać z uroków hotelu, jak również odnowić się w spa pod okiem specjalistów od holistycznego relaksu.

Oferta dostępna będzie od 6 czerwca do 12 września br., a w jej skład wchodzą 4 wersje pakietów: • 4 dniowy dla dwojga, w ramach którego goście mogą korzystać z zakwaterowania, wyżywienia oraz rozbudowanej oferty spa w skład której wchodzą zabieg na twarz, masaż sygnowany Sheraton, korzystanie z basenów i słynnych sopockich solanek, łaźni parowej Rasul i wiele więcej w cenie 3237 PLN za dwie osoby • Spa Exclusive - 4 dniowy pakiet dla dwojga, który zawiera m.in. zabiegi na bazie ekskluzywnej marki kosmetycznej Anne Semonin, możliwość korzystania z oferty „Doznanie Spa’ oraz masaży w cenie 4063 PLN za dwie osoby • Tygodniowy pakiet spa sygnowany Dermalogica oferujący m. in. zakwaterowanie, masaże oraz zabiegi kosmetyczne na bazie marki kosmetycznej Dermalogica w cenie 5127 PLN za dwie osoby • Tygodniowy pakiet spa sygnowany Anne Semonin obejmujący zabieg pielęgnacyjny na twarz, masaż, korzystanie ze strefy „Doznanie Spa” i wiele innych w cenie 6207 PLN za dwie osoby.

The Spa at Sheraton Sopot to symbol luksusu i holistycznego podejścia do stylu życia. To w nim skorzystać można z zabiegów i kąpieli na bazie solanek morskich, które są naturalnym bogactwem Sopotu. To również jedyne spa w Polsce, w którym do zabiegów używane są kosmetyki francuskiej firmy Anne Semonin, cenionej przez takie gwiazdy jak Gweneth Paltrow, Sofia Coppola, Carla Bruni-Sarkozy, Céline Dion czy Księżniczka Karolina z Monako.

Eleganckie spa proponuje Strefę "Doznanie Spa": basen, basen do hydroterapii z sopockimi solankami, aromatyczna łaźnia parowa Hammam, łaźnia solankowa, sauna fińska, fontanna lodowa, groty deszczowe, tepidarium z podgrzewanymi leżankami, siłownia oraz serię specjalistycznych zabiegów opartych na najlepszych kosmetykach.

Więcej informacji o spa znajduje się na stronie internetowej http://www.sheratonsopotspa.pl/

INFORMACJA PRASOWA