Śniadanie prasowe Gdańsk Convention Bureau

Śniadanie prasowe Gdańsk Convention Bureau
W ramach projektu Forum Inicjowania Rozwoju w dniu 12 grudnia 2012 w AMBEREXPO odbyło się śniadanie prasowe, którego współgospodarzem było Gdańsk Convention Bureau.

Śniadanie prasowe współorganizowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB) było częścią całodniowej konferencji połączonej z warsztatami, podczas której uczestnicy (firmy prywatne, jednostki publiczne, NGO) dyskutowali na temat budowania relacji z otoczeniem oraz zrównoważonego rozwoju, również na konkretnych przykładach z Gdańska i Regionu.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Innowacji i Rozwoju. Śniadanie prasowe było również okazją do zaprezentowania mobilnej aplikacji GCBeVENT - pierwszej w Polsce aplikacji adresowanej do wszystkich organizatorów spotkań chcących zorganizować konferencję, kongres, szkolenie czy inne wydarzenie biznesowe w Gdańsku i Regionie.

Anna Górska, Prezes GOT/GCB opowiedziała w jaki sposób wykorzystanie aplikacji GCBeVENT może znacząco wpłynąć na organizację danego eventu.

Śniadanie prasowe oraz konferencja zainaugurowała projekt "Forum Inicjowania Rozwoju", którego realizacja rozpocznie się w roku 2013. Głównym celem przedsięwzięcia jest inicjowanie współpracy międzysektorowej, budowanie płaszczyzny do dialogu oraz realizacja projektów międzysektorowych na rzecz rozwoju Pomorza.

Konferencja miała charakter zamknięty. Galeria GCB - śniadanie prasowe: http://www.flickr.com/photos/gdanskregioncvb/sets/72157632231455424/
Prezentacja GCB: http://www.slideshare.net/GdanskRegionCVB/forum-inicjowania-rozwoju-12122012

INFORMACJA PRASOWA