Smaki Rosji w Hotelu Srebrny Dzwon

Smaki Rosji w Hotelu Srebrny Dzwon
Hotel Srebrny Dzwon oraz Marcin Budynek zapraszają na wyjątkowy festiwal smaku, jakim z pewnością będzie wieczór z kuchnią rosyjską. Czy mieli już Państwo okazję spróbować kulebiaka z łososiem, zasmakować w kremie z raków? A może ktoś częstował Państwa kotletem pożarskim lub pieczonym sandaczem z krewetkami? Jeśli nie, jest to niepowtarzalna okazja, by nadrobić te gastrononiczne zaległości. Dołożono wszelkich starań, by tego wyjątkowego wieczoru zaprezentować menu na najwyższym poziomie:  • >wśród przystawek m.in.: śledź z burakami, ryby, krewetki, kalmary, kulebiak, tatar
  • >na zimno kuchnia serwuje bliny gryczane z kawiorem i kwaśną śmietaną
  • >na gorąco spróbują Państwo piel mieni ze złocistą zasmażką
  • >kuchnia zaserwuje danie główne rybne oraz mięsne
  • >na deser natomiast: Pascha oraz deser Pavlowa


To tylko część kulinarnych atrakcji, które proponuje Państwu hotel. Wszystko serwowane z kieliszkiem klasycznego rosyjskiego wina musującego. Czy to nie miłe, że nazwy tych dań już nigdy nie będą brzmiały egzotycznie, a jedynie kojarzyły się ze smacznym posiłkiem i miło spędzonym czasem?

Do wspólnego zgłębiania kulinarnych tajemnic Rosji hotel zaprasza serdecznie wszystkich, niezależnie od tego, czy są początkującymi smakoszami, miłośnikami kuchni czy tylko podróżnikami kulinarnymi. Koszt uczestnictwa ti jedyne 150 zł/ os. Czekamy na Państwa z niecierpliwością 1.07.2011 o godzinie 20:00.