Skyfall Warsaw: Twoja Konferencja na Wysokim Poziomie!

Skyfall Warsaw: Twoja Konferencja na Wysokim Poziomie!

Organizator konferencji z głową w chmurach — to nie musi zwiastować niepowodzenia! Jak to możliwe? Przedstawiamy Wam Skyfall Warsaw. To unikatowy, wyjątkowy obiekt w samym centrum Warszawy, zlokalizowany na 46 piętrze biurowca Warsaw Unit. Miejsce to zapewnia niepowtarzalne widoki i niezapomniane doświadczenia. Co najlepsze — można tutaj zorganizować wysokiej jakości eventy biznesowe. 

Skyfall Warsaw to potwierdzenie, że branża MICE nie ma ograniczeń. Obiekt ten wyróżnia się nie tylko niesamowitym położeniem, ale także najwyższej jakości obsługą i nowoczesnymi udogodnieniami. Co dokładnie oferuje? Zostańcie z nami! 


Konferencja Skyfall Warsaw

Skyfall Warsaw otwiera swoje drzwi przed organizatorami wydarzeń, oferując im imponującą przestrzeń eventową o powierzchni aż 450 metrów kwadratowych. To wyjątkowe miejsce skupia w sobie jedną ekskluzywną salę oraz dwa urokliwe tarasy, z możliwością zamknięcia dachu.

Te przestronne i eleganckie wnętrza stwarzają idealne warunki do organizacji bankietów, eventów firmowych i przyjęć okolicznościowych dla nawet 180 osób w układzie stojącym.

Co wyróżnia Skyfall Warsaw to nie tylko przestrzeń, ale również kompleksowe wyposażenie techniczne. Do dyspozycji organizatorów jest profesjonalne nagłośnienie Meyer Sound, nowoczesny projektor multimedialny, telewizory plazmowe, a także stoły i krzesła na spotkania VIP dla 25 osób. Całość dopełnia profesjonalne oświetlenie, łącza internetowe oraz klimatyzacja, gwarantując pełen komfort podczas trwania wydarzenia.

Usługi dodatkowe Skyfall Warsaw

Skyfall Warsaw to miejsce, które zapewni niezapomniane wrażenia i niezwykłą rozrywkę na najwyższym poziomie. Jednym z najbardziej imponujących atutów tego miejsca jest absolutnie wyjątkowy czteroosobowy taras widokowy, który usytuowany jest niemal 200 metrów nad ziemią. To prawdziwa uczta dla zmysłów i niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć ekstremalnych emocji i niezrównanych widoków na Warszawę.


Ten przeszklony taras widokowy, wyposażony w opadającą podłogę, pozwala odwiedzającym Skyfall Warsaw poczuć dreszcz emocji i unikalne wrażenia, jakich nie znajdą nigdzie indziej. Stanowi on doskonałe miejsce na romantyczną kolację, spotkanie towarzyskie lub niezwykłe wydarzenie firmowe. Bez względu na okazję, taras widokowy zapewni niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w pamięci.

Dodatkowym atutem Skyfall Warsaw jest niesamowity bar, który zachwyci każdego miłośnika wysmakowanych trunków i wyśmienitej kuchni. Oferta baru obejmuje aromatyczną kawę, autorskie drinki, alkohole klasy premium oraz wykwintne dania, które rozbudzą zmysły i zaspokoją najwyższe kulinarne oczekiwania.

W Skyfall Warsaw nie tylko można podziwiać malownicze widoki i doświadczać ekstremalnych emocji, ale również delektować się wykwintnymi smakami i atmosferą, która sprawi, że każda wizyta będzie niezapomniana.