Scandic Gdańsk – z reala przechodzimy do wirtuala!

Scandic Gdańsk – z reala przechodzimy do wirtuala!

Świat marketingu internetowego dynamicznie zmienia się razem z rozwojem nowych technologii, aplikacji i popularyzacji serwisów społecznościowych.

Aplikacje na smartfony pozwalają bezpłatnie montować proste materiały wideo za pomocą kilku kliknięć. Każdy może coraz odważniej inwestować w samodzielnie przygotowane filmy, a małe studia produkcyjne lub sale przystosowane do nagrań live lawinowo zyskują na popularności.

Biorąc pod uwagę obecne trendy Scandic Gdańsk, oferuje swoim gościom kilka ciekawych voucherów, z których będzie można skorzystać już niebawem.

Scandic Gdańsk umożliwia wynajem małych salek na wyłączność z dostępem do światła dziennego, szybkim bezprzewodowym Internetem i sprzętem do nagrań live. Do tego aromatyczna kawa i herbata, a także smakowite, pobudzające przekąski - i można pracować! Praca zdalna = przyjemna konieczność w duchu eco. 

Interesującą opcją jest również oferta spotkań z mentorem biznesu lub specjalistą. Mentor, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, wskazuje nowe ścieżki rozwoju firmy, podpowiada, jak wybrać dobrze, na co można liczyć i ile to kosztuje.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo zarówno gości, jak i obsługi hotelu vouchery można kupić zdalnie. Vouchery są ważne do wykorzystania od dnia 01 czerwca do 31 października tego roku. 

Do wyboru jest kilka rodzajów:

    • Voucher #Realnie Że Wirtualnie

    • Voucher #Weekend Zero Waste

    • Voucher Znowu Razem!

    • Voucher #Bądź Kapitanem

    • Voucher Praca Zdalna = Przyjemna Konieczność

REGULAMIN korzystania z Voucherów.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas: [email protected]

Scandic Gdańsk bierze też udział w akcji, którą organizuje Gdańska Organizacja Turystyczna -  #GdanskWillWait

Po więcej szczegółów odwiedź stronę: www.jestemzgdanska.pl