Saltic Resort & SPA w nowej, nadmorskiej lokalizacji w Łebie!

Saltic Resort & SPA w nowej, nadmorskiej lokalizacji w Łebie!

7 czerwca Grupa Saltic Hotels otworzyła w Łebie, w niezwykle kojącej lokalizacji otoczonej naturą, 4-gwiazdkowy butikowy hotel, ze 126 pokojami. Jest to drugi obiekt Grupy Saltic, a w planach kolejne!

Za projekt obiektu odpowiada Tomasz Walaszczyk oraz Bartłomiej Pyrzyk z pracowni P-W-A. Wnętrzem zajęła się Marcelina Gwiżdż – pracownia Nojen, a dekoracje nawiązują do naturalnego otoczenia hotelu, co w całości daje oszałamiający efekt. Hotele rozwijającej się Grupy Saltic są pionierem nowej jakości wśród obiektów nadmorskich.

Misją Grupy jest zapewnienie holistycznego wypoczynku pozostając w bliskości z naturą. Uciekając od sztuczności i natłoku codziennego stresu, skupiając na wspólnym czasie z rodziną i przyjaciółmi celem Hoteli Saltic jest zagwarantować wakacje każdego dnia, gościom w każdym wieku. Relaksujące, nowoczesne wnętrza, zdrowa, ekologiczna kuchnia bazująca na naturalnych recepturach oraz luksusowa strefa Wellness & Spa zostały w każdym calu indywidualnie zaprojektowane, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Jednocześnie celem Saltic Hotels jest odczarowanie patetycznego hotelarstwa poprzez wprowadzenie ciepłej przyjacielskiej atmosfery, młodzieńczego luzu i naturalności oraz połączenie tych cech z ekskluzywnym produktem hotelarskim, podkreślającym wysoką jakość usług i ogromny szacunek do swoich Gości.

- Na mapie Łeby brakowało miejsca, które poza świetną lokalizacją, pomiędzy morzem, a jeziorem, w niewielkiej odległości od Słowińskiego parku krajobrazowego, dawałoby również odpowiedni komfort najbardziej wymagającym Gościom. Dlatego jesteśmy my, Saltic Resort & SPA i odpowiadamy na ich potrzeby – mówi Agnieszka Adamczuk, Dyrektor Generalny Saltic Hotels.

Dyrektorem operacyjnym hotelu został Łukasz Wieczorek, wcześniej związany z Pałacem Mortęgi, Herbarium Hotel & SPA **** oraz Cukrownią Żnin.

INFORMACJA PRASOWA