SaleBiznesowe.pl Patronem Medialnym 6. edycji Event Biznes

SaleBiznesowe.pl Patronem Medialnym 6. edycji Event Biznes

SaleBiznesowe.pl Patronem Medialnym konferencji Event Biznes. 6. edycja tego wydarzenia odbędzie się 13 listopada 2019 na terenie warszawskiego Global Expo. W imieniu organizatorów chcielibyśmy zachęcić wszystkich do kupienia biletów i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Wydarzenie skierowane jest głównie do przedstawicieli korporacji z działów HR, PR i marketingu, jak również przedstawicieli instytucji i spółek skarbu państwa. W Event Biznes bierze udział również wielu właścicieli i pracowników agencji eventowych i marketingowych, lokacji oraz dostawców usług dla branży eventowej.

Konferencja złożona jest z dwóch przewodnich części: warsztatowej i konferencyjnej. W jednym miejscu i w jednym czasie będzie można spotkać najwybitniejszych ekspertów branżowych z całej Europy.  Aż 5 zagranicznych mówców (Anglia, Niemcy, Grecja, Czechy) zaprezentuje najnowocześniejsze trendy przemysłu spotkań.  Wśród gości znajdzie się aż 13 prezesów z największych agencji eventowych z krajów nadbałtyckich (Niemcy, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Rosja, Estonia, Łotwa,
Litwa).

Bilety oraz program konferencji dostępny jest https://evenea.pl/event/vieventbiznes/

Facebook event https://www.facebook.com/events/364268221173784/

Ogólne informacje http://sbe.org.pl/konferencja-event-biznes/