Rozwiązania technologiczne dla turystyki

Rozwiązania technologiczne dla turystyki

XXII edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2014 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nimi już 28 listopada rozstrzygnięty zostanie konkurs Tech.Travel Award.

„Nowe technologie w turystyce - Tech.Travel Award” to wyjątkowy konkurs, który rozstrzygnięty zostanie podczas targów TT Warsaw już 28 listopada. Konkurs organizowany jest przez MT Targi Polska oraz Polską Agencję Turystyczną. W zmaganiach wyłonione i nagrodzone zostaną innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w turystyce. Produkty zgłaszać można w konkursie na specjalnej stronie do 30 września.

Konkurs Tech.Travel Award rozstrzygnięty zostanie drugiego dnia targów TT Warsaw, czyli w Dniu Nowych Technologii. W zmaganiach udział wezmą przede wszystkim firmy zajmujące się produkcją przedmiotów ułatwiających zarządzanie oraz promocję firm i regionów turystycznych. Ze względu na coraz szersze wykorzystywanie technologii w turystyce drugi dzień tagów z pewnością zainteresuje wielu zwiedzających. Organizowany w tym czasie konkurs przybliży bowiem przedsiębiorstwom z sektora turystycznego takim jak obiekty konferencyjne i wypoczynkowe najlepsze dostępne rozwiązania.

„Nowe technologie w turystyce - Tech.Travel Award” organizowane będzie w kilku kategoriach, w których zgłaszać można swoje produkty. Kategorie to: serwis internetowy, rozwiązania niestandardowe oraz aplikacje mobilne. W zgłoszeniach pod uwagę brana będzie przede wszystkim innowacyjność oraz przydatność produktu.

INFORMACJA PRASOWA