Rozpoczęła się rekrutacja na 10. edycję Studium Event Management

Rozpoczęła się rekrutacja na 10. edycję Studium Event Management

Rekrutacja na kolejną edycję Studium Event Management organizowanego na Uniwersytecie Warszawskim ruszyła! 168 godzin zajęć z praktykami, kompendium wiedzy o branży i wsparcie przy budowaniu własnej marki. Roczne studium zostanie zainaugurowane w listopadzie. 

Zajęcia w ramach studium prowadzą osoby związane z przemysłem spotkań, które od lat "siedzą" w tej branży. Na zajęciach przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę i zdradzą tajniki sukcesów najgłośniejszych i najtrudniejszych realizacji eventowych. 

Studium Event Management, które jest organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej i Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania na UW, skierowane jest zarówno do osób, które chcą zostać event managerami, jak i do osób, które w eventówce mają już jakieś doświadczenie, ale chcą uporządkować i uzupełnić swoją wiedzę. Przydatna może okazać się zwłaszcza wiedza dotyczącą organizacji wydarzeń online i hybrydowych. Ten temat bowiem przed pandemią był traktowany z dystansem. Aktualnie - jest to "temat na czasie".

Rada Pedagogiczna studium wytłumaczy,  jak stworzyć swoją firmę, jak budować budżet, jak wyceniać realizację wydarzenia i jak budować relacje z klientami. Ważnym tematem będzie również bezpieczeństwo pracowników i uczestników eventów.

Osoba, która ukończy roczne studium otrzymuje Certyfikat w języku polskim i angielskim. Wyróżniający się uczestnicy zdobędą dodatkowe listy rekomendujące od Stowarzyszenia Branży Eventowej. 

Twórcy Studium formę co dwutygodniowych zajęć - online czy stacjonarnie - uzależniają od pandemicznej sytuacji w kraju. 

Zgłoszenia na studium prosimy kierować na maila [email protected].

Więcej informacji tutaj:

http://www.wz.uw.edu.pl/portale/fundacja/dzial/studium-event-management

INFORMACJA PRASOWA