Rozbiegana Grupa Hotelowa Orbis

Rozbiegana Grupa Hotelowa Orbis

W ramach realizacji projektu Planeta 21 pracownicy Grupy Hotelowej Orbis wzięli udział w I. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim, który miał miejsce 26 października br. w Krakowie.

I. PZU Cracovia Półmaraton Królewski został zorganizowany przez firmę PZU we współpracy z Gminą Miejską Kraków oraz Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Główną atrakcją biegu była jego trasa, która obejmowała malownicze uliczki krakowskiego Starego Miasta oraz sąsiadowała z najważniejszymi zabytkami miasta.

Przedstawiciele Grupy Hotelowej Orbis, biorąc udział w półmaratonie, nie tylko chcieli sprawdzić swoje możliwości, ale także promować politykę firmy, która angażuje się mocno w działania proekologiczne oraz szerzące zdrowy styl życia. Wszystko to w ramach programu zrównoważonego rozwoju – Planeta 21.

- Tradycyjnie w wydarzeniach biegowych organizowanych w Krakowie uczestniczą pracownicy hoteli Grupy Orbis. Podczas imprezy biegniemy, aby oprócz uzyskania jak najlepszego wyniku, kontynuować popularyzację programu zrównoważonego rozwoju Grupy Accor - PLANET 21. Warto wspomnieć, że hotele Novotel Kraków Centrum, Novotel Katowice Centrum i Novotel Warszawa Airport oraz hotele ibis w Polsce uzyskały w tym roku certyfikat ISO 14001 – jest to najbardziej rozpoznawalna na świecie norma, ustanowiona przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, która określa wymagania dotyczące systemu zarządzania środowiskowego. Podsumowując - biegamy dla zabawy, zdrowia i środowiska – tłumaczy Sabina Bartyzel, Dyrektor Hotelu Novotel Kraków Centrum, Dyrektor Regionu Południowego hoteli Novotel i Mercure.

INFORMACJA PRASOWA