Romantyczna Walentynkowa kolacja w Restauracji Focaccia serwowana przez samego Szefa Kuchni

Romantyczna Walentynkowa kolacja w Restauracji Focaccia serwowana przez samego Szefa Kuchni

Zbliżają się Walentynki, a Hotel Bellotto zaprasza na niezapomniany wieczór pełen romantyzmu w restauracji Focaccia. Szef Kuchni, Norbert Szymul, osobiście poda wykwintne dania, które rozbudzą zmysły i stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Warszawa staje się magicznym miejscem dla zakochanych, oferując niezliczone możliwości na spędzenie niezapomnianych Walentynek. Hotel Bellotto to idealne miejsce dla tych, którzy pragną uczcić miłość w wyjątkowy sposób. Romantyczny wieczór w restauracji Focaccia, gdzie Szef Kuchni Norbert Szymul osobiście poda wykwintne dania, stanowi kulinarne arcydzieło, które pobudzi zmysły i dostarczy wyjątkowych doznań kulinarnych.

Z okazji święta zakochanych na Gości będzie czekać specjalnie przygotowane menu, m.in. Carpaccio z ośmiornicy z kaparami, gremolatą i żelem z pomarańczy, tortellini cielęce w sosie truflowym czy ravioli z owocami morza w sosie winnym z chilli. Każde danie w walentynkowym menu zawierać będzie subtelne nuty afrodyzjaków, które pobudzą zmysły. Afrodyzjaki, znane od wieków ze swoich pobudzających właściwości, mają za zadanie wzmacniać romantyczną atmosferę i intensyfikować doznania kulinarne.

"Chcemy, aby nasze dania nie tylko smakowały wyjątkowo, ale także były piękne dla oczu. Z okazji Walentynek przygotowaliśmy menu, które łączy elegancję z romantyzmem, tworząc idealną przestrzeń dla miłośników dobrej kuchni." – podkreśla Norbert Szymul, Szef Kuchni Restauracji Focaccia.

Po niezapomnianej kolacji, polecamy romantyczny spacer po urokliwej Starówce, gdzie zabytkowe kamienice i malownicze uliczki tworzą magiczną atmosferę. Spacer pod gwiazdami doskonale uzupełni romantyczny nastrój Walentynek.

Aby zakończyć wieczór w słodkim stylu, załoga Bellotto zachęta także do odwiedzenia malowniczej Cukierni Miodowa, która specjalnie z okazji Walentynek przygotowała monoporcje w kształcie serca - wykwintny mus o smaku pistacjowym z galaretką truskawkową. 

Hotel Bellotto, restauracja Focaccia, spacer po Starówce i słodkie zakończenie w Cukierni Miodowa to kompleksowa propozycja na spędzenie Walentynek w niezwykły sposób. 

[INFORMACJA PRASOWA]