Robert Stelmaszyk – nowy Szef kuchni W Starej Kamienicy

Robert Stelmaszyk – nowy Szef kuchni W Starej Kamienicy
Robert Stelmaszyk doświadczenia nabierał w pracy za granicą. Pod okiem sławnych mistrzów francuskich i angielskich jak Xavier Troté oraz Jean-Philippe Pacum szkolił warsztat wyniesiony z WSHiG w Poznaniu.

Zanim dołączył do zespołu W Starej Kamienicy talent i wiedzę wykorzystywał m.in. w znanej z autorskiego stylu kuchni „slow food” Corse Lawn House Hotel w Anglii. Pełnił również funkcję Szefa kuchni w hotelach Grand w Sopocie, Bryza w Juracie i Senator w Kołobrzegu, a także w hotelu Remes w Opalenicy goszczącym reprezentację Portugalii podczas ostatnich piłkarskich mistrzostw Europy.

Jako konsultant kulinarny wielokrotnie występował w programie „Kawa czy Herbata” udzielając rad dotyczących zdrowego żywienia, kuchni i SPA.

Robert Stelmaszyk najbardziej ceni pracowitość i otwartość. Jak sam podkreśla dobry kucharz to nie tylko rzemieślnik ale też artysta, który potrafi stworzyć coś oryginalnego.

Umiejętności nowego Szefa kuchni warto sprawdzić osobiście. Do końca miesiącu jest ku temu sprzyjająca okazja. Chcąc wypromować nowe menu do końca sierpnia Restauracja i ogród W Starej Kamienicy przy ul. 3 Maja ma dla swoich gości 15 % rabatu na potrawy.

INFORMACJA PRASOWA