Robert Kiyosaki gościem specjalnym MT Polska

Robert Kiyosaki gościem specjalnym MT Polska
Autor światowego bestsellera „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Robert Kiyosaki, będzie gościem specjalnym National Achievers Congress. Największe show motywacyjne roku już 12 października w warszawskim Centrum MT Polska.

Dwudniowe spotkanie to okazja do wysłuchania kilkunastu ekspertów z zakresu motywacji i osiągania sukcesu w różnych aspektach biznesu. Na konferencji wystąpią autorytety w swojej dziedzinie w tym m.in. Les Brown – pisarz i trener wystąpień publicznych, Blair Singer – specjalista do spraw budowania zespołów, Andy Harrington – autor poradnika „Potężne i Skuteczne Taktyki Prezentacji w Biznesie” oraz Marcus de Maria – ekspert w zakresie zarządzania majątkiem. Robert Kiyosaki wystąpi wspólnie z żoną – Kim Kiyosaki - inwestorką, założycielką RichWoman.

Nie zabraknie również polskich akcentów. Obok światowych sław pojawią się trenerzy rozwoju osobistego - Mariusz Szuba i Mateusz Grzesiak, a także Paweł Jan Mróz – mówca motywacyjny, trener i psycholog. O nowych trendach w rozwijaniu przedsiębiorczości opowiedzą Paweł Danielewski i Piotr Majewski – eksperci w zakresie marketingu internetowego, a także Aleksander Sienkiewicz – promotor nowej psychologii sprzedaży.

- Cieszy fakt, że w naszym centrum znów odbędzie się tak duże spotkanie motywacyjne. W maju tego roku mieliśmy okazję już współpracować z organizatorami National Achievers Congress przy okazji seminarium T. Harv Ekera. Wydarzenie to cieszyło się ogromną popularnością. Z pewnością sukces zostanie powtórzony, tym bardziej, że podczas National Achievers Congress gościć będziemy wielu ekspertów i trenerów z różnych dziedzinmówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska.

Organizatorami spotkania są Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy oraz Success Resources.

***

Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.

Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.


INFORMACJA PRASOWA