Relacja z warsztatów Ambasadorów Polskiego Holdingu Hotelowego

Relacja z warsztatów Ambasadorów Polskiego Holdingu Hotelowego

Program Ambasadornod lat promuje zaangażowanie społeczne i rozwój pracowników. Stałym elementem tego programu są cykliczne spotkania Ambasadorów oraz inspirujące warsztaty edukacyjne.

Ostatnie spotkanie warsztatowe, zorganizowane w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, przyniosło nie tylko wymianę doświadczeń, ale także konstruktywną pracę nad przyszłością i rozwojem programu. Uczestnicy, laureaci z warszawskich oddziałów, wspólnie poszukiwali innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, które mogą przyczynić się do dalszego wzmocnienia społeczności Ambasadorów.

Danuta Kisielewska, dyrektor personalna w PHH, podkreśla, że warsztaty nie tylko rozwijają umiejętności kreatywnego myślenia, lecz również budują wspólnotę, która aktywnie wspiera się nawzajem i wprowadza pozytywne zmiany zarówno w miejscu pracy, jak i w lokalnej społeczności.

Zobaczcie podsumowanie warsztatów! 


Prezentacje wyników pracy zespołów nie tylko były inspirujące, ale także pokazały, jak różnorodne perspektywy mogą przyczynić się do wzbogacenia Banku Pomysłów programu. Niektóre grupy zaprezentowały nawet prototypy, które mogą znacząco zwiększyć efektywność i atrakcyjność programu.

Violetta Hamerska, ekspertka branży hotelowej Guest & Employee Experience, która prowadziła warsztaty, zauważa, że metodyka Design Thinking, stosowana podczas spotkania, promuje kreatywność i współpracę, co znacząco wpływa na integrację i rozwój społeczności Ambasadorów.

Ambasadorzy to ludzie, którzy nie tylko zmieniają swoje miejsce pracy, ale również otaczający ich świat. Ich zaangażowanie społeczne trwa przez cały rok, czyniąc ich autentycznymi i skutecznymi liderami w społecznościach, którym służą.

Program Ambasador to innowacyjny projekt nagradzany zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej, który od lat motywuje pracowników PHH do zaangażowania społecznego. W ramach tego programu, uczestnicy gromadzą punkty za aktywności społeczne, które następnie zamieniają na nagrody pieniężne. To inicjatywa, która promuje nie tylko rozwój zawodowy, lecz także pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

INFORMACJA PRASOWA