Rekomendacje organizatorów kongresów z ramienia PCB POT rozdane – otrzymało ją również FSWO sp. z o.o.

Rekomendacje organizatorów kongresów z ramienia PCB POT rozdane – otrzymało ją również FSWO sp. z o.o.

Jeden z członków Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE) – agencja eventowa FSWO Sp. z o.o. - otrzymała rekomendację nadaną przez Poland Convention Bureau (PCB). Wyróżnienie to otrzymały agencje zajmujące się profesjonalną organizacją kongresów. 

Polska Organizacja Turystyczna (POT) ogłosiła Rekomendacje na najbliższe dwa lata. Ogłoszenie nadań miało miejsce 12 grudnia 2017 roku. Jest to wyróżnienie, które otrzymują firmy i agencje wyspecjalizowane w obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce. Mogą na nie liczyć grupy prezentujące bogate doświadczenie, odpowiednie realizacje oraz rekomendacje od klientów zagranicznych. Ważne jest również wyspecjalizowanie w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadanie zaplecza technicznego oraz profesjonalnej kadry – wszystkie te czynniki mają wpływ na pełną realizację kongresów zakończonych sukcesem.

FSWO, podobnie jak pozostałe firmy otrzymujące tę rekomendację, umocniło swoją pozycję rynku branżowym, zarówno tym krajowym, jak i międzynarodowym. Dodatkowymi atutami tej rekomendacji jest promocja w działaniach PCB Polskiej Organizacji Turystycznej, a także zaproszenia na przedsięwzięcia organizowane przez POT: prezentacje, targi branżowe, podróże studyjne, a także warsztaty oraz szkolenia. 

W imieniu Stowarzyszenia Branży Eventowej, gratulujemy i życzymy powodzenia!

INFORMACJA PRASOWA