Rejestracja na warsztat MPI Poland Chapter z cyklu MPEC - „Czas na Twoje mocne strony – talenty Gallupa” rozpoczęta!

Rejestracja na warsztat MPI Poland Chapter z cyklu MPEC - „Czas na Twoje mocne strony – talenty Gallupa” rozpoczęta!

Jak często osiągasz to, czego chcesz? Wystarczy tylko sięgnąć po swoje talenty - źródło osobistej skuteczności, sukcesów i mistrzostwa! Zacznij od Gallupa – świadomości swojego potencjału i swojej ścieżki rozwoju!

MPI Poland Chapter zaprasza wszystkich chętnych na stacjonarne szkolenie z cyklu MPEC (Meeting Professionals Excelence Classes) w dniu 11 maja 2022r. w Hotelu NYX w Warszawie. Temat warsztatu to „Czas na Twoje mocne strony – talenty Gallupa”.

Talenty to nasze najsilniejsze cechy, obszary w których radzimy sobie lepiej niż inni. Są źródłem naszych sukcesów, ale i porażek. Każdy talent ma swoje jasne i ciemne strony. Cała tajemnica zarządzania nimi polega na tym, aby wzmacniać jasne, a okiełznać ciemne strony. To dzięki temu osiągamy więcej sukcesów i mniej niepowodzeń.

Jak więc poznać swoje talenty i przekształcić je w mocne strony?

Dlaczego żmudne doskonalenie słabości jest stratą energii i czasu?

Jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał?

W trakcie szkolenia nie tylko dowiesz się, czym jest teoria mocnych stron wg Instytutu Gallupa, ale również będziesz mógł zrobić sobie certyfikowany test talentów Instytutu Gallupa CliftonStrengths™ (za dodatkową opłatą), wraz z raportem i ogólnym omówieniem trenerskim. 

Badacze Instytutu Gallupa, dzięki wieloletnim pracom nad mocnymi stronami, wyłonili listę 34 talentów. Są one uniwersalne - nie odnoszą się do płci, rasy, wieku czy pochodzenia. Każdy człowiek posiada wszystkie talenty, ale część z nich jest dominująca. Dzięki badaniu CliftonStrengths™ (wykonywanemu w języku polskim) możesz odkryć swoje talenty i dowiedzieć się, które z nich mogą cię wspierać w realizacji codziennych zadań.

Osoby, które wykorzystały to narzędzie deklarują:

  • 6 x wyższe zaangażowanie w podejmowane aktywności
  • 6 x więcej możliwości działania w sposób najlepszy z możliwych
  • 3 x wyższy poziom satysfakcji z życia


Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to osiągnąć i rozpocząć swoją przygodę z talentami, koniecznie zarejestruj się na: https://meeting15.com/pl/buy/tickets/mpi-poland-chapter-czas-na-twoje-mocne-strony-talenty-gallupa

Trenerem będzie Aleksandra Przybylska - Psycholog Biznesu, Trener Mocnych Stron. Wspiera liderów i zespoły w rozwijaniu i wzmacnianiu skuteczności osobistej i zespołowej. Prowadzi sesje indywidualne i warsztaty zespołowe metodą bazowania na mocnych stronach stworzoną przez Instytut Gallupa. Celem jej pracy z klientami jest odkrycie i rozwijanie ich najsilniejszych cech, aby mogli osiągać więcej sukcesów i mniej niepowodzeń. Wspieranie innych w rozwoju to jej misja i pasja. 

INFORMACJA PRASOWA