Regionalia i Agroturystyka w MT Polska w Warszawie

Regionalia i Agroturystyka w MT Polska w Warszawie

Ekologiczne specjały, wyroby rzemieślnicze, ręcznie robiona biżuteria i naturalne kosmetyki. To wszystko czeka na odwiedzających Centrum MT Polska w Warszawie już 4 kwietnia. Odbywające się w tym czasie III Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz II Targi Agroturystyka będą idealną okazją do poznania zdrowych, tradycyjnych smaków oraz skorzystania z licznych atrakcji. Wydarzenie rozpocznie się już w piątek i potrwa do 6 kwietnia.

- W pierwszy kwietniowy weekend zapraszamy do Centrum MT Polska, gdzie w przyjemnej wiosennej atmosferze będzie można zachwycać się atrakcjami polskich regionów i delektować lokalnymi smakami. Przed Wielkanocą będzie to również dobra okazja, by zamówić najlepsze specjały na świąteczny stół. Na trzy dni zaplanowanych jest też wiele innych atrakcji, począwszy od merytorycznych spotkań, przez kulinarne pokazy aż po rozmaite warsztaty i konkursy. Dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie – zapowiada Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów Regionalia i Agroturystyka.

Na uczestników targów czeka wiele atrakcji. Podczas tego weekendu w MT Polska w Warszawie będzie można zasięgnąć informacji na temat budowania własnej eko-marki czy podziwiać kulinarne pokazy. Na najmłodszych czekają natomiast warsztaty recyklingowe podczas, których dzieci zrobią własną ekologiczną biżuterię czy zabawki z odpadów.

Tegoroczne targi Regionalia i Agroturystyka zgromadzą około 190 wystawców z całego kraju, którzy będą prezentować zdrowe, lokalne produkty. W ofercie pojawią się m.in. mięsa, wędliny, wyroby mleczarskie, pieczywo, słodkie wypieki, piwa czy domowe przetwory. Na imprezie zaprezentują się także lokalne grupy działania i gospodarstwa agroturystyczne dzięki, którym będzie można poznać ofertę atrakcyjnych polskich regionów i znaleźc ciekawe miejsce na wypoczynek.

Targi odbędą się w najbliższy weekend i potrwają do niedzieli. Impreza będzie miałą miejsce w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56c w Warszawie.

INFORMACJA PRASOWA