RedNet Media stawia na rozwój z MT Polska

RedNet Media stawia na rozwój z MT Polska

Rok 2011 - zmiana adresu jednej z edycji Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl.

Spółka redNet Media podjęła decyzję o zmianie lokalizacji jednej ze swych imprez. W rezultacie w roku 2011 Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl będą odbywać się w dwóch miejscach: w nowej formule w Centrum Targowo–Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie oraz w sprawdzonym obiekcie: Pałacu Kultury i Nauki. Decyzja o zmianie lokalizacji jest podyktowana planami rozwoju spółki redNet Media i została podjęta na bazie szczegółowych analiz nowego obiektu oraz potrzeb wystawców i zwiedzających targi mieszkaniowe tabelaofert.pl. 

Od roku 2011, obok PKiN, kolejnym adresem imprezy tabelaofert.pl będzie Centrum Targowo – Kongresowe MT Polska.  Zmieniamy adres z kilku powodów. Po pierwsze nasze plany rozwoju zakładają stopniowe poszerzenie oferty targowej. Już teraz nasze Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl zostały wzbogacone o Aranżację Wnętrz, w przyszłości planujemy wprowadzenie kompleksowej oferty dla domu. Odwiedzający nasze targi znajdą propozycje z zakresu budownictwa, ogrodnictwa, wyposażenia, doradztwa projektowego i finansowego czy edukację zwiedzającego i wystawcy. Będzie to impreza targowa o nowym wydźwięku – poszerzona o takie atrakcje, jak chociażby rodzinna majówka. Wszystko to powoduje, że będziemy potrzebować większej i lepiej przystosowanej technologicznie i logistycznie powierzchni. Drugi powód: będziemy jedyną imprezą tego typu odbywającą się po prawej stronie Warszawy, gdzie - jak obserwujemy - przybywa nie tylko nowych inwestycji, ale i naszych klientów przyjeżdżających na targi. Chcemy w ten sposób wyjść im naprzeciw - wyjaśnia prezes zarządu redNet Media.

Centrum Targowo–Kongresowe MT Polska jest nowoczesnym obiektem targowo-kongresowo-eventowym w Polsce i planowana jest jego rozbudowa. Obecnie w skład kompleksu o powierzchni 15 200 m² wchodzi największa w Warszawie hala wystawiennicza (10 000 m²), w pełni klimatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Częścią centrum jest zaplecze konferencyjno–biurowe (1200 m²) i zewnętrzna powierzchnia ekspozycyjna (4000 m²). Przyjeżdżający mogą korzystać z 1500 miejsc parkingowych, na terenie centrum jest też stały postój taksówek.

Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56C jest zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

MT Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów czy spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują pomieszczenia konferencyjno-biurowe.
Firma MT Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c i obecnie jest to podstawowy obszar jej działalności.

redNet Media jest m.in. organizatorem imprez targowych w branży nieruchomości: targów mieszkaniowych tabelaofert.pl. Targi te regularnie skupiają lokalne grono wiarygodnych i największych deweloperów, jak i również doradców finansowych, instytucje prawne czy ekonomiczne w kilku największych miastach Polski. redNet Media jest także wydawcą branżowych publikacji (Katalog Mieszkaniowy oraz Mapa Inwestycji Mieszkaniowych), oraz inicjatorem szkoleń poświęconych rynkowi nieruchomości. Są to: Warsztaty dla Dewelopera „Targi - jak przekuć obecność na transakcje” oraz warsztaty dla Zwiedzającego „Jak mądrze kupić własne M, czyli 4 kąty, rozum piąty”.