Rawa Blues Festival Jam Session w hotelu Novotel Katowice Centrum

Rawa Blues Festival Jam Session w hotelu Novotel Katowice Centrum
Już po raz szósty Novotel Katowice Centrum zaprasza na Jam Session po kolejnej edycji Rawa Blues Festival. 6 października br. od północy wystąpią gwiazdy światowego bluesa: Robert Cray, Roomful of Blues, Davina and The Vagabonds czy Irek Dudek Big Band. Z tej okazji hotel przygotował specjalne pakiety: pokój+ bilet w atrakcyjnych cenach.

Novotel Katowice Centrum od 7 lat współpracuje z Irkiem Dudkiem – organizatorem Rawa Blues Festival, a także gości największe gwiazdy tego koncertu. Jam Session, które odbędzie się w hotelu 6 października to dla miłośników bluesa okazja do uczestniczenia w kameralnym występie muzyków, którzy zagrają podczas jednego z największych festiwali bluesowych w Europie. Tradycją stały się pofestiwalowe, kameralne koncerty w hotelowej restauracji 16th Avenue. W tym roku zagrają: Roomful of Blues, Davina and The Vagabonds, Eric Sardinas & Big Motor czy The Reverend Peyton's Big Damn Band oraz Irek Dudek Big Band. Główną gwiazdą 32. edycji festiwalu jest Robert Cray - amerykański gitarzysta i wokalista, pięciokrotny laureat nagrody Grammy, jeden z najbardziej uznanych muzyków bluesowych na świecie. Ma on swoje miejsce w Blues Hall Of Fame, panteonie sław honorującym osoby, które wniosły znaczący wkład w rozwój bluesa na świecie. Na Rawie wystąpi wraz ze swoim zespołem – Robert Cray Band, nie zabraknie go także podczas Jam Session w hotelu Novotel Katowice Centrum.

„Zawsze chętnie wspieramy wydarzenia z zakresu kultury, sztuki i dobrej rozrywki. Rawa Blues to bardzo ważne lokalne wydarzenie, dlatego z wielką przyjemnością po raz 6. jesteśmy partnerem tego fesiwalu.”– mówi Aleksander Pietyra dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum.

Na Jam Session zaproszeni są goście, którzy kupili bilety na stronie: www.ticketpro.pl, jednak dla wszystkich spoza Katowic, hotel Novotel Katowice Centrum przygotował specjalne pakiety: pokój + bilet na Rawa Blues Festival w atrakcyjnych cenach. Za pobyt w pokoju jednosobowym wraz z biletem w sektorze czerwonym H i J, zapłacimy 308,5 zł, zamiast 442 zł. Natomiast nocleg w pokoju dwuosobowym z biletami w tym samym sektorze to koszt 458zł, zamiast 644zł.

Rawa Blues Festival to najstarszy festiwal bluesowy w Polsce, jeden z najbardziej uznanych w Europie i największy na świecie odbywający się pod dachem. Szczegóły na temat tego wydarzenia można znaleźć w oficjalnym serwisie www.rawablues.com.

Czterogwiazdkowy hotel Novotel Katowice Centrum ma 300 klimatyzowanych pokoi, świetnie przygotowanych na przyjęcie zarówno osób podróżujących turystycznie, jak i biznesmenów. Do dyspozycji gości jest 7 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt, restauracja, bar, fitness club, basen, sauna oraz strzeżony parking.

Informacja prasowa