Radisson Hotel Group otwiera pierwszy w Polsce Hotel Radisson Individuals.

 Radisson Hotel Group otwiera pierwszy w Polsce Hotel Radisson Individuals.

Radisson Hotel Group to jedna z największych na świecie grup hotelowych z dziewięcioma charakterystycznymi markami i ponad 1700 działających lub powstających hoteli w 120 krajach. Potwierdzając swoje plany ekspansji w Polsce grupa ogłasza otwarcie ​Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson​ ​Individuals​, zaznaczając tym samym debiut tej marki w naszym kraju. 

Radisson Individuals to marka, która pozwala obiektom hotelowym na zachowanie i promowanie ich unikalnych cech charakterystycznych poprzez skupienie się na jedynych w swoim rodzaju lokalizacjach i doświadczeniach, przy jednoczesnym spełnieniu wysokich standardów jakości i usług, których goście oczekują od Radisson Hotel Group. 

Jedną z takich niepowtarzalnych lokalizacji jest Poznań. Uważany za historyczną stolicę Polski oraz jedno z najstarszych i najbardziej malowniczych miast w państwie staje się świetnym nowym nabytkiem Radisson Individuals. Położony nad rzeką Wartą jest ważnym centrum kultury i prężnie rozwijającym się ośrodkiem biznesowym dla regionu. Poznań to także ciekawe kulinarnie miasto, znane przede wszystkim ze słynnych rogali świętomarcińskich z białym makiem, wanilią i kremowym nadzieniem. Hotel zlokalizowany na jednym z głównych placów miasta, Placu Andersa oferuje 172 przestronne i eleganckie pokoje różnych kategorii, od premium do apartamentów superior z panoramicznym widokiem na miasto.   Architektura i design Andersia Hotel & Spa Poznań, charakteryzuje się równowagą współczesnego stylu i wyróżniającymi się naturalnymi elementami, designerskimi meblami oraz  nowoczesnym oświetleniem. 

Co ważne - od obiektu, zaledwie 10-minutowy spacer dzieli główny dworzec kolejowy oraz dworzec autobusowy. Goście będą mieli łatwy dostęp do głównych atrakcji Poznania, w tym Starego Rynku i renesansowego ratusza z kultowym pokazem koziołków codziennie w samo  południe, a także do największego parku w mieście – Parku Cytadela, kościoła parafialnego św. Stanisława i centrum handlowego Stary Browar. Klienci biznesowi również znajdą tam coś dla siebie. Andersia Hotel & Spa Poznań oferuje aż 1800 metrów kwadratowych oszałamiającej, wielofunkcyjnej powierzchni konferencyjnej z 10 salami do organizacji wydarzeń biznesowych wysokiego szczebla nawet do 800 osób. Dodatkowo dostępne są prywatne sale konferencyjne na mniejsze spotkania i szkolenia. Restauracja Flavoria serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Do dyspozycji Gości jest również centrum fitness oraz Harmonia Wellness Club & Pool. W strefie znajduje się basen, jacuzzi oraz sauna z naturalnego drewna fińskiego.

"Cieszymy się, że możemy być częścią transformacji hotelu Andersia. Obiekt jest miejscem z ogromnym potencjałem do rozwoju i przyjmowania gości, którzy chcą odwiedzać Poznań w celach biznesowych i wypoczynkowych. Mamy silny proaktywny zespół, który zadba o to, aby każda chwila miała szczególne znaczenie." – powiedział Przemysław Konieczyński, General Manager Andersia Hotel & Spa Poznań

Co ciekawe i warte podkreślenia, Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals wdraża program Radisson Hotels Safety Protocol. Dogłębne protokoły czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, wiodącą na świecie firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją, a ich celem jest zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od zameldowania do wymeldowania. 

INFORMACJA PRASOWA