Radisson Blu przekazał dzieciom 200 kg prezentów

Radisson Blu przekazał dzieciom 200 kg prezentów
Dom Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie otrzymał od hotelu Radisson Blu ponad 200 kg pomocy. Były to ciepłe koce, pościel, kolorowe naczynia, artykuły do rysowania i tym podobne potrzebne artykuły.

Podarunki zostały zebrane w ramach akcji, w którą hotel zaangażował swoich dostawców. Idąc za dobrym przykładem Radissona 17 firm – między innymi Drotex, Morfeusz, Proxima, Lubiana Dajar. Przekazali dzieciom upominki, które pomogą choć trochę rozweselić i wesprzeć ich dom. Głownie były to koce, zabawki, naczynia, pościel, obrusy, ręczniki, meble, artykuły do rysowania i inne.

Ta materialna pomoc pozwoli placówce przeznaczyć posiadane pieniądze np. na odżywki i leki dla chorych dzieci, których ma pod swoją opieką coraz więcej. Najstarsze mieszkające tutaj obecnie dziecko ma zaledwie 5 lat.

„Nigdy nie zapraknie nam energii i chęci do pomocy tym, którzy tego potrzebują – zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Cieszymy się, że tym razem za naszym przykładem poszli nasi partnerzy i wiele osób, które myślą podobnie jak my” – mówi Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu.

To nie jedyna działalność jaką Radisson zorganizował na rzecz Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. W ramach akcji „Child’s Happiness” w hotelowym lobby, za jedyne 5 złotych, przez cały czas można zakupić barnsoletki-cegiełki. Dochód z ich sprzedaży także zostanie przekazany na potrzeby placówki.