Radisson Blu laureatem nagrody Business Traveller Poland Awards 2013

Radisson Blu laureatem nagrody Business Traveller Poland Awards 2013
Sieć Radisoon Blu podczas grudniowej Gali Business Traveller Poland Awards 2013 znalazła się w czołówce najlepszych biznesowych sieci hotelowych na świecie. Marka w Polsce zarządza sześcioma hotelami w Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu.

Tegoroczna edycja Gali Business Traveller Poland Awards odbyła się przed kilkoma dniami w Pałacyku Sobańskich w Warszawie. Uroczystość poprzedził plebiscyt przeprowadzony wśród czytelników magazynu Business Traveller Poland - w specjalnej elektronicznej ankiecie wzięło udział niemal tysiąc podróżujących biznesmenów i travel managerów.

Organizujemy ten konkurs, bo uważamy, że warto pisać i nagradzać naprawdę dobre produkty. Nawet na kryzysowym rynku nie maleje zapotrzebowanie na dobra luksusowe dla tych, którzy podróżują w celach biznesowych. Jeszcze nigdy pokoje hotelowe nie oferowały tak wiele, nigdy też linie lotnicze nie miały tak ciekawej oferty jak dzisiaj – tłumaczy Robert Grzybowski, wydawca polskiej edycji Business Travellera.

Nagrody wręczono w 22 kategoriach. Hotele Radisson Blu znalazły się na drugim miejscu w gronie najlepszych biznesowych sieci hotelowych świata. W Polsce w barwach Radisoon blu działa sześć hoteli w tym dwa hotele w ścisłym sercu Warszawy - Radisson Blu Hotel Sobieski i Radisson Blu Hotel Centrum

INFORMACJA PRASOWA