Radisson Blu Kraków z tytułem Travelers’ Choice 2013

Radisson Blu Kraków z tytułem Travelers’ Choice 2013
W najnowszej edycji rankingu TripAdvisor Radisson Blu Kraków zdobył tytuł Travelers’ Choice 2013 przyznany przez klientów biznesowych i turystycznych. Tym samym dzięki głosom swoich gości został wpisany na listę 25 najbardziej luksusowych hoteli w Polsce.

Dzięki pozytywnym opiniom uzyskanym w portalu TripAdvisor Radisson Blu Hotel Kraków otrzymał tytuł Travelers’ Choice 2013 Top 25 Luxury Hotels in Poland. W ramach plebiscytu sami goście, poprzez swoje oceny, przyznali to miano najbardziej luksusowym swoim zdaniem obiektom w Polsce i na świecie. Wyróżnienie to sprawia, że krakowski hotel zalicza się do grona najlepiej ocenianych luksusowych hoteli świata.

„W Radisson Blu Hotel Kraków nigdy nie zapominamy o nieustannym dbaniu o komfort naszych gości. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy informację o tak zaszczytnym miejscu w rankingu TripAdvisor wśród najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Jest to dla nas czytelny sygnał, że obrany przez nas standard obsługi gości, a także jakość serwowanych usług są na najwyższym poziomie. Fakt, że to sami goście zdecydowali o tym wyróżnieniu cieszy nas potrójnie” – podsumowuje Nino D. Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy pięciogwiazdkowy Radisson Blu Hotel Kraków został doceniony za swój profesjonalizm i standard usług. Kilkakrotnie obiekt był nominowany do nagrody World Travel Awards w kategorii hoteli biznesowych.

„W naszej pracy na co dzień staramy się, by nasz hotel był atrakcyjnym miejscem spotkań biznesowych i wypoczynku dla gości z całego świata. Tytuł Travelers’ Choice 2013 dla nas dowód na to, że doceniają oni ciągłe podnoszenie standardów naszych usług. Dlatego wraz z rozpoczęciem roku wprowadziliśmy bezpłatne łącze internetowe dla gości o prędkości 100Mb/s. Prawdopodobnie jest to obecnie najszybszy dostęp do sieci w polskich hotelach” – tak Wojciech Liszka, Dyrektor Działy Sprzedaży i Marketingu komentuje wybór krakowskiego hotelu w portalu TripAdvisor.

INFORMACJA PRASOWA