Qubus Hotel wyróżniony w rankingu Travellers' Choice

Qubus Hotel wyróżniony w rankingu Travellers' Choice
Pod koniec maja jeden z najbardziej znanych portali turystycznych po raz kolejny rozdał nagrody TripAdvisor. Prestiżowe wyróżnienia przyznawane są przez użytkowników serwisu. W tym roku docenili oni również sieć Qubus Hotel i wyróżnili aż 5 jej obiektów.

Certyfikat Doskonałości otrzymały Qubus Hotel Gdańsk, Qubus Hotel Wrocław, Qubus Hotel Bielsko-Biała oraz Qubus Hotel Prestige Katowice. Dodatkowo Qubus Hotel Kraków został nagrodzony w kategorii Travellers Choice.

- To dla nas wielki zaszczyt i ogromne wyróżnienie, że nasz hotel znalazł się wśród grona zwycięzców. Szczególnie ważne jest to, że nagroda przyznana została na podstawie opinii naszych Gości, która jest dla nas najistotniejsza. Dzięki odpowiedniej komunikacji z osobami odwiedzającymi nasze hotele, stale udoskonalamy sieciowe standardy, co z kolei pozwala nam oferować najwyższą jakość usług. Przez 17 lat istnienia całej sieci zdobyliśmy zaufanie tysięcy Gości, którzy chętnie odwiedzają obiekty Qubus Hotel – mówi Anna Trevena Dyrektor Qubus Hotel Wrocław – obiekt we Wrocławiu cieszy się nieustającym zainteresowaniem turystów, ponieważ mieści się w sercu miasta. W naszym hotelu oprócz komfortowych pokoi oddajemy do dyspozycji również basen, jacuzzi i siłownię. Goście chwalą także naszą restaurację i śniadania, które składają się z ponad 100 najwyższej jakości produktów. Zbliżają się też wakacje, podczas których nasz obiekt cieszy się zawsze dużą popularnością, stąd też na początku czerwca uruchomimy specjalną propozycję weekendową z pakietem rabatów na atrakcje we Wrocławiu – dodaje Pani Anna Trevena.

Co roku certyfikaty i nagrody przyznawane są obiektom, które najlepiej ocenili użytkownicy serwisu. Do tego prestiżowego grona zalicza się tylko 10% wszystkich hoteli, które znajdują się na portalu TripAdvisor.

Nasz hotel jest najmłodszym obiektem w sieci, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. Widzimy, że Goście coraz liczniej odwiedzają Qubus Hotel Bielsko-Biała. Podoba im się nowoczesny design obiektu oraz dogodna lokalizacja w centrum „Małego Wiednia”, jak nazywane jest to malownicze miasto – mówi Jacek Bijak Dyrektor Qubus Hotel Bielsko-Biała. Dodatkowo proponujemy naszym Gościom wyjątkową restaurację 4Elements oraz nowoczesny Paninoteka&Bar Torino, w którym Szef Kuchni serwuje włoskie specjały – podsumowuje Pan Jacek Bijak.

Qubus Hotel to 14 obiektów biznesowych 3* i 4*. Sieć już od 17 lat oferuje swoim Gościom najwyższą jakość usług. Dodatkowo niedawno uruchomiona została nowa strona internetowa Qubus Hotel. Dzięki niej Goście mogą korzystać z wygodnej, szybkiej i bezpiecznej rezerwacji on-line.


INFORMACJA PRASOWA