Pyszne jedzenie, designerskie wnętrza, bezpieczeństwo i komfortowa atmosfera - sprawdź usługę Dine In w Nobu Hotel Warsaw

Pyszne jedzenie, designerskie wnętrza, bezpieczeństwo i komfortowa atmosfera - sprawdź usługę Dine In w Nobu Hotel Warsaw

Nobu Hotel Warsaw w odpowiedzi na potrzeby swoich gości i z uwzględnieniem obostrzeń wprowadzonych przez rząd, wychodzi ze specjalną ofertą - Dine In. 

Co to jest usługa Dine In?

Goście będą mogli zjeść pyszne dania Restauracji Nobu Warsaw w zarezerwowanych hotelowych apartamentach. Rezerwacji można dokonać na dłużej lub tylko na czas trwania posiłku (za niewielką opłatą). 

Goście mogą ponownie cieszyć się kultowymi daniami z restauracji w przestrzeni hotelowej. Usługa Dine In to prywatny serwis wprost do Waszego wynajętego apartamentu. Wszystkie dania i napoje serwowane są bezpośrednio do pokoju, co zapewnia nie tylko prywatność, ale również dodatkowe bezpieczeństwo.

Po wielu miesiącach oczekiwań nareszcie można poczuć na własnej skórze niezwykłą gościnność i indywidualną obsługę, z których marka znana jest na całym świecie.

Nowa oferta Hotelu Nobu w Warszawie to doskonała okazja na randkę lub specjalną okazję, jak np. rocznicę, urodziny czy spotkanie ze znajomymi. 

Goście będą mieli ciężki, ale bardzooo przyjemny wybór z najbardziej znanych pozycji w menu. 

Innowacyjne podejście Nobu Matsuhisy do japońskiej kuchni pozwoliło na stworzenie kultowych dań godnych miana wizytówki firmy, takich jak sałatka z homara z sosem Spicy Lemon czy Black Cod Miso. 

W czasie pandemii można było te dania zamawiać na wynos. Od tego tygodnia cieszyć się nimi można już nie tylko w swoim domu!

A to jeszcze nie wszystko! Nobu oferuje swoim gościom także pakiet Taste of Nobu - obejmujący pobyt połączony z 5-daniowym posiłkiem Omakase, serwowanym do pokoju w postaci room service.

Słowo "Omakase" oznacza „Zostawiam wybór Tobie”. To wyjątkowa selekcja dań w formie niespodzianki przygotowanych przez Szefa Kuchni – Yannicka Lohou. 

Ponadto, Nobu Hotel Warsaw oferuje obecnie w pełni elastyczną opcję rezerwacji noclegów, która zawiera śniadanie oraz bezpłatny upgrade w cenie pokoju.

W hotelu nie tylko możecie pysznie zjeść, doskonale wypocząć, ale także czuć się całkowicie bezpiecznie - Nobu Hotel Warsaw dba o swoich gości i spełniają wszystkie zasady bezpieczeństwa i higieny.


INFORMACJA PRASOWA