Punkty Payback za nocleg w B&B Hotels

Punkty Payback za nocleg w B&B Hotels

Sieć B&B Hotels przystąpiła niedawno do multiparterskiego Programu Bonusowego Payback. Dzięki tej współpracy goście hotelowi posiadający kartę Payback uzyskali możliwość zbierania bonusowych punktów, które można będzie wymienić na atrakcyjne nagrody.

Sprawa jest banalnie prosta. Za każdy nocleg w jednym z polskich obiektów B&B Hotels gość zdobywa punkty, które, po zebraniu odpowiedniej puli, będzie mógł wymienić na nagrody, w tym na darmowy nocleg w jednym z hoteli sieci. Każda złotówka wydana na nocleg to jeden bonusowy punkt na karcie Payback.

- Wiemy jak ważny dla gości hotelowych jest program lojalnościowy. Od dawna szukaliśmy optymalnego rozwiązania, które przyniosłoby najwięcej korzyści klientom B&B Hotels. Payback okazał się dla nas doskonałym rozwiązaniem. To najbardziej rozpoznawalny Program Bonusowy w Polsce. Liczba partnerów również jest imponująca i jesteśmy pewni, że oferta B&B Hotels będzie ciekawym urozmaiceniem dla osób korzystających z Programu Payback – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

Program lojalnościowy Payback i B&B Hotels objął wszystkie hotele sieci na terenie kraju, czyli trzy obiekty, z których pierwszy otwarto w Toruniu. Kolejny pojawił się w Warszawie tuż obok lotniska Okęcie. Ostatni zaś hotel sieci został otwarty w centrum Wrocławia.

INFORMACJA PRASOWA