Przygotowania do WorldHotel 2013

Przygotowania do WorldHotel 2013
Uniwersalne wzornictwo czy wyszukane desenie ? Co króluje w trendach i jak projektować hotel by krążyła w nim dobra energia? Dni 2-4 mogą dać odpowiedź na te i inne pytania. Zbliżają się bowiem VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

Już po raz szósty wystawcy mają okazję do zaprezentowania najnowszej oferty wyposażeniowej. To ogromne wydarzenie dla właścicieli i zarządzających obiektami noclegowymi, a także inwestorów bazy noclegowej. W ciągu trzech dni targowych prezentowany będzie prawdziwy wachlarz rozwiązań, zarówno dla dużych hoteli, butikowych, pensjonatów, SPA czy wellness.

Znaczenie sektora hotelarskiego w gospodarce podkreśla Tomasz Mironczuk, Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., będącego sponsorem targów. - Polska branża hotelarska ma potencjał. Zdaniem ekspertów w wielu miastach wciąż brakuje miejsc hotelowych. Możliwości rozwoju dla tego sektora są bardzo obiecujące, a inwestorzy cały czas wykazują zainteresowanie tą branżą. Dlatego jesteśmy naturalnym partnerem biznesowym dla hotelarstwa – podsumowuje.

Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, będzie gościć zarówno przedsiębiorstwa, zajmujące się budową obiektów, także producentów i wykonawców podłóg, wykładzin, drzwi, schodów czy tapet. Targi będą świetną okazją do zaplanowania koncepcji wystroju w całości od A do Z, nie zapominając o detalach. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Mając więc piękną podłogę, ściany, okna i meble warto pomyśleć o dodatkach dekoracyjnych. To właśnie one nadają ostatecznego charakteru wnętrzom.

Wnętrze hotelu – recepcja i zaplecze restauracyjne, to jedne z najważniejszych miejsc w hotelu spełnia wiele funkcji i zaspokaja potrzeby wszystkich gości hotelowych. Na WorldHotel prezentowane będą ekspozycje z meblami pokojowymi, recepcyjnymi a także meble biurowe do sal konferencyjnych. Nie zabraknie propozycji mebli ogrodowych, miękkich tkanin oraz oświetlenia. Będzie można poznać nowe trendy oraz technologie, które nie tylko uatrakcyjnią obiekt hotelowy ale też sprawią, że będzie bardziej przyjazny i funkcjonalny dla gości.

Odrębny sektor podczas WordHotel będą stanowić firmy zajmujące się branżą usługową. Tu prezentowane będą m.in. urządzenia pralnicze, prasowalnicze, technologie do utrzymania czystości. Wszystko czego nie widać na pierwszy rzut oka a co tak naprawdę jest podstawą działania w branży. Pojawi się również oferta systemów informatycznych i nowoczesne oprogramowania dla hoteli i przetwarzania transakcji. Wśród wystawców pojawia się przedstawiciele działów księgowości, rachunkowości i doradztwa finansowego a także producent nowoczesnych terminali VoIP dla sieci przewodowych.

Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne na stronie www.worldhotel.pl.

***

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Infrastruktura oraz Wędkuj z Nami.


INFORMACJA PRASOWA