Przedstawiciele Gdańska w Jury międzynarodowego konkursu Eventex Awards

Przedstawiciele Gdańska w Jury międzynarodowego konkursu Eventex Awards
Dwóch przedstawicieli z Gdańska reprezentować będzie Polskę w prestiżowym konkursie Eventex Awards. Zasiądą oni w gronie Jury i będą oceniać najlepsze inicjatywy związane z branżą wydarzeń. Trwają zgłoszenia!

Wyróżnienie, jakim jest możliwość dołączenia do grona Jury międzynarodowego konkursu Eventes Awards trafił się Annie Górskiej, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Gdańsk Convention Bureau oraz Jarosławowi Marciukowi, właścicielowi firmy Inspiros Consulting Group. Będą oni jedynymi polskimi przedstawicielami Jury.

Cieszę się, że znalazłam się w gronie światowych liderów przemysłu spotkań. To kolejny dowód na to, że Gdańsk jest postrzegany jako ekspert w tej branży - mówi Anna Górska, Prezes GOT/GCB. Anna Górska oraz Jarosław Marciukow będą mieli okazję pracować z pozostałymi członkami komisji. Są to specjaliści w branży, tacy jak: Teresa Matamoros (Dyrektor Incentive & Corporate Meetings), Corbin Ball (Prelegent i Konsultant) oraz Francesca Manzani (Członek Zarządu ICCA ).

Idea konkursu

Misją Nagrody Eventex jest uhonorowanie wysiłków związanych z wspieraniem branży eventów. Nagrodzone zostaną zarówno najlepsze wystawy, konferencje, festiwale, jak i obiekty konferencyjne, sale szkoleniowe oraz konkretne osoby, które przez ostatni rok wyróżniły się swoimi dokonaniami w dziedzinie spotkań. Wszystko to w zależności od kategorii, a takowych jest aż kilkadziesiąt. Organizatorzy podkreślają, że eventy mogą edukować ludzi i wspierać szlachetne cele. Właśnie takie działania zostaną wyróżnione na konkursie.

Zgłaszać można się do 17 stycznia 2014 roku, a głosowanie odbywać się będzie wyłącznie w trybie online. Zwycięzców poznamy już w marcu 2014.

Więcej informacji: http://www.eventexawards.com/2013/

INFORMACJA PRASOWA