Przedślubna oferta SPA w Z-Hotel Business & SPA

Przedślubna oferta SPA w Z-Hotel Business & SPA

Wieczór panieński to nieodłączny rytuał przedślubny, który najczęściej realizowany jest w formie hucznej zabawy do białego rana. Co jednak zrobić jeśli Panna Młoda nie przepada za szaleństwami na parkiecie i jest zwolenniczką bardziej kameralnych spotkań. Z-Hotel Business & SPA w Otwocku wychodzi naprzeciw takim potrzebom, oferując organizację wieczoru panieńskiego w hotelowym SPA.

Luksusowy obiekt konferencyjny i wypoczynkowy Z-Hotel Business & SPA oferuje Pannie Młodej oraz jej przyjaciółkom wspaniałą ofertę spędzenia wieczoru panieńskiego w profesjonalnej strefie SPA & Wellness. Jest to doskonała alternatywa dla hucznych imprez suto zakrapianych alkoholem. Wizyta w SPA pozwoli Pannie Młodej zrelaksować się i choć na chwilę oderwać od przedślubnych stresów. Jest to także świetna okazja, by zadbać o skórę, która w dzień ślubu powinna wyglądać nieskazitelnie.

- Coraz więcej ośrodków przygotowuje specjalne pakiety pobytowe kilku- lub jednodniowe z harmonogramem zabiegów dla panien młodych i ich towarzyszek. W takim zestawie najczęściej pojawiają się zabiegi o działaniu silnie nawilżającym oraz relaksującym, ponieważ stres związany z przygotowaniami do ślubu często odbija się na wyglądzie skóry. Często Panny Młode mają również problemy z wyciszeniem się, dlatego proponujemy im zabiegi relaksujące na twarz, okład na ciało i masaż, podczas takiej ceremonii zabiegowej będą mogły skupić się tylko na sobie - komentuje Justyna Szczawińska manager Z-Spa w Z-Hotel Business & Spa.

Prócz bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, Z-Hotel Business & SPA oferuje również wyśmienitą oprawę gastronomiczną wieczoru panieńskiego. W zależności od długości pobytu może to być pyszna kolacja z szampanem lub bufet szwedzki połączony z wykwintnymi drinkami. Warto również dodać, że obiekt dysponuje bogatym zapleczem wellness w postaci basenu, jacuzzi i saun, gdzie zarówno przyszła Panna Młoda, jak i jej przyjaciółki będą mogły się w pełni zrelaksować i wyciszyć. Oferta Z-Hotel Business & SPA to świetna propozycja dla tych pań, które potrzebują głębokiego odprężenia i regeneracji przed najważniejszym dniem w swoim życiu.

INFORMACJA PRASOWA