Promocyjne ceny biletów na III edycję konferencji Event Biznes tylko do końca czerwca!

Promocyjne ceny biletów na III edycję konferencji Event Biznes tylko do końca czerwca!
Na początku czerwca rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na III edycję sympozjum dotyczącego skutecznego biznesu w przemyśle spotkań Event Biznes. Odbędzie się ono 18 października 2016 roku, a miejscem będzie centrum konferencyjne EXPO XXI Warszawa znajdujące się przy ulicy Prądzyńskiego. Tylko do końca czerwca pakiet startowy dla słuchacza będzie dostępny w promocyjnej cenie 395 złotych netto. Organizatorem jest, jak co roku, Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE).

III edycja konferencji Event Biznes

Jest ona poświęcona całkowicie tematyce wydarzenia, jako jednego z najbardziej skutecznych rodzajów marketingu, które pozwalają dotrzeć szybko i bezpośrednio do docelowych grup, a dzięki temu sfinalizować cele biznesowe. Odbiorcami konferencji są: managerowie i dyrektorzy działów marketingu, managerowie i specjaliści z działów zakupów czy członkowie pionów komunikacyjnych wewnątrz firm

Spotkanie za cel stawia sobie zapoznanie słuchaczy z najnowszymi narzędziami promocji, które służą budowaniu marki, oraz ukazanie możliwości i korzyści sprzedażowych i wizerunkowych, płynących z wykorzystania technik event marketingu. Wszystko to dzięki współpracy z takimi podmiotami jak: przedstawiciele agencji eventowych, klienci przemysłu spotkań, reprezentanci świata nauki oraz mediów skupionych w Radzie Programowej, która powołana została dla utworzenia programu spotkania. Tematyka III edycji skupia się przede wszystkim na edukacji oraz inspiracjach w świecie branży spotkań. Głównym kreatorem pomysłu jest Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Promocja biletowa do końca czerwca!

Wejściówki w specjalnej niższej cenie znaleźć można na stronie www.eventbiznes.pl w zakładce cennik. W cenę wliczone są: udział w konferencji, pełen pakiet wyżywienia podczas eventu oraz inserty i pakiet startowy udostępniany podczas rejestracji w dniu konferencji. Koszt biletu to 395 złotych, natomiast dla członków Stowarzyszenia Branży Eventowej jest to kwota 198 złotych netto.

INFORMACJA PRASOWA