Projekt Hampton by Hilton w Świnoujściu wykona db Group

Projekt Hampton by Hilton w Świnoujściu wykona db Group
Wiadomo już, kto zajmie się projektowaniem pierwszego w Polsce hotelu marki Hampton by Hilton. Db Group Jezierska Janiszewski zajmie się nie tylko projektem, ale również wystrojem wnętrz. Spółka została również inwestorem zastępczym hotelu.

Hampton by Hilton Świnoujście będzie odzwierciedlał elegancję, ale również wygodę i funkcjonalność. Główny inwestor, spółka PBG Dom liczy na zainteresowanie w organizowaniu konferencji, szkoleń, czy spotkań biznesowych szerokiego grona gości. Nowoczesny hotel ma przyciągnąć gości międzynarodowych, oraz biznesmenów z Polski.

Db Group ma już w swoim portfolio współpracę z międzynarodowymi sieciami hotelowymi, realizując zarówno projekty hoteli dwu, jak i pięciogwiazdkowych. Wśród nich wyróżnić można: Hilton Worldwide, Choice Hotels International, czy Wyndham Hotel Group.

Już na początku maja poznamy projekt wzorcowego pokoju. Na razie nie wiadomo również, jaki będzie rozkład pomieszczeń w hotelu. Z końcem 2011 roku powinny się zakończyć wszystkie prace wykończeniowe.

Realizacja Hampton by Hilton w Świnoujściu pochłonie ok. 20 mln zł.