Profesjonalne konferencje w Lublinie, czyli Lubelskie Centrum Konferencyjne.

Profesjonalne konferencje w Lublinie, czyli Lubelskie Centrum Konferencyjne.

Lublin to jedno z najpiękniejszych renesansowych miejsc w kraju i najprężniej rozwijające się miasto po prawej stronie Wisły. Z tego powodu przyciąga on wiele firm, które z chęcią zakładają tam swoje siedziby. Wiąże się to z potrzebą tworzenia różnorodnych miejsc umożliwiających przeprowadzenie konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Miejscem, które spełnia to zadanie, jest Lubelskie Centrum Konferencyjne. 

LCK to obiekt, którego funkcjonowanie opiera się budowaniu i kreowaniu turystki biznesowej województwa oraz tworzeniu relacji biznesowych, które w przyszłości zaowocują rozwojem regionu. Centrum, dzięki swojej ogromnej przestrzeni posiada wszelkie narzędzia, by stwarzać nowe możliwości i wspierać biznes. 

Duża przestrzeń konferencyjna w Lublinie

Lubelskie Centrum Konferencyjne posiada aż 13 000 metrów kwadratowych powierzchni biznesowej. Dzięki tak dużemu metrażowi można zorganizować spotkania w 11 nowoczesnych salach konferencyjnych, które są w stanie pomieścić nawet 400 osób. Co więcej, dostosowując się do współczesnych trendów, obiekt oferuje 4 świetnie wyposażone studia do realizacji wydarzeń online oraz hybrydowych. Uzupełnieniem przestronnych sal jest duże atrium o wysokości 18 metrów, które świetnie sprawdzi się na duże eventy. To nie wszystko! Skorzystać można również z pokoi Business Centre, idealnych do przeprowadzenia małych spotkań oraz tarasu widokowego z panoramą na pobliski krajobraz. 

Nowoczesne wyposażenie biznesowe

LCK wyróżnia się nie tylko wielką powierzchnią. Zapewnia też najnowsze wyposażenie i systemy. W klimatyzowanych salach zamontowane są najnowsze sprzęty audiowizualne najwyższej klasy. Ekrany, rzutniki, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, kamery, mikrofony oraz duże sceny to tylko część technologicznych udogodnień. Sale do realizacji wydarzeń online sprawią, że Goście poczują się jak w prawdziwym studio telewizyjnym. Nigdy nie korzystaliście z green screena, lub profesjonalnej, zaawansowanej kamery? W Centrum Konferencyjnym jest taka możliwość! 

Inspirujące otoczenie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego

Lubelskie Centrum Konferencyjne, tak samo jak cały Lublin to miejsce, gdzie kultura i tradycja łączą się z nowoczesnością. Tradycyjne elewacje oraz poszanowanie dla historii mieszają się z nowoczesnym wyposażeniem i infrastrukturą.

Lokalizacja LCK jest idealna dla podróżnych. Dzięki położeniu w centrum miasta możliwe jest sprawne i szybkie dotarcie do obiektu, niezależnie od wybranego środka transportu. Tylko 15 minut dzieli LCK od centrum akademickiego — Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytet Przyrodniczy są na wyciągnięcie ręki. Co więcej, zaledwie parę kroków od budynku mieści się najstarszy i największy park miejski. Otoczenie zieleni wpływa na jakość pracy, ale też pozwala odpocząć i nabrać sił do działania. Lubelskie Centrum Konferencyjne to idealna hybryda nowoczesnego miejsca pracy i spokojnego ośrodka spotkań. 

Lubelskie Centrum Konferencyjne to świetne miejsce na wszelkiego rodzaju konferencje. Profesjonalna obsługa i technicznie zaawansowane przestrzenie sprawią, że eventy zorganizowane w tym miejscu na długo zapadną w pamięci uczestników. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym miejscu, sprawdźcie wizytówkę na naszej stronie!