Prezes zarządu GK Polskiego Holdingu Hotelowego wyróżniony dwiema nagrodami na jednym spotkaniu

Prezes zarządu GK Polskiego Holdingu Hotelowego wyróżniony dwiema nagrodami na jednym spotkaniu

Gheorghe Marian Cristescu, Prezes zarządu GK Polskiego Holdingu Hotelowego, został doceniony i wyróżniony podczas XXXII Walnego Zgromadzenia Członków Polskiej Izby Turystyki w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Otrzymał on nagrodę Grand Prix MT Targi Polska jako dowód wdzięczności za wieloletnią i życzliwą współpracę oraz wsparcie dla branży turystycznej.

Spotkanie to odbyło się 18 września w warszawskim hotelu. Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Turystyki odbywa się co roku. Tym razem było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ podsumowujące kadencję Rady 2016-2020. Podczas spotkania wybrano również nowe władze, które to wybiera się na 4-letnią kadencję. 

Na tym spotkaniu Gheorghe Mariana Cristescu otrzymał dwie nagrody. Oprócz Grand Prix MT Targi Polska wręczono mu również odznaką honorową za wybitne zasługi dla PIT. 

– Dziękuję za docenienie mojej pracy, którą mam przyjemność dzielić z tak wspaniałymi ludźmi. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla mnie motywację do jeszcze intensywniejszej pracy, abyśmy wspólnie mogli realizować kolejne projekty w zupełnie nowej już rzeczywistości branży turystycznej – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.  

INFORMACJA PRASOWA