Prezentacja Gdańska w Kopenhadze

Prezentacja Gdańska w Kopenhadze
W czwartek, 28 lutego 2013 w hotelu Admiral Copenhagen odbyło się kolejne spotknie z cyklu road show organizowanego przez Poland Convention Bureau / Polską Organizację Turystyczną. Po raz kolejny do spotkania zaproszone zostało Gdańsk Convention Bureau.

Road show to zamknięte spotkania organizowane dla profejsonalistów rynku spotkań z rynków priorytetowych dla Polskiej Organizacji turystycznej/Poland Convention Bureau POT/PCB, podczas którego przedstawiciele zaproszonych destynacji prezentują potencjał turystyczny miasta oraz jego zaplecze konferencyjne.

Duńczycy odkrywają Gdańsk
Trzydziestu duńskich meeting plannerów, agencji eventowych, organizatorów kongresów miało szansę zapoznać się z możliwościami konferencyjnymi Gdańska oraz Poznania (który po raz pierwszy skorzystał z zaproszenia POT/PCB) a także ogólnie Polski podczas podobnego road show zorganiziwanego 28 lutego w Kopenhadze. Nad spotkaniem czuwał duński magazyn branżowy MODERPLUS+ (MEETINGS PLUS), w którym niebawem opublikowana zostanie relacja z polskiego wieczoru.

Uczestnikom wydarzenia zaproponowano krótkie (20 minutowe prezentacje) wybranych miast oraz Polski, jako nowej i coraz popularniejszej na eurpejskiej mapie eventów dystancji. Po prezentacji goście zaproszenie zostali na kolację, w ramach którego każdy z Partnerów był gospodarzem jednego stołu. Była to znakomita okazja, aby poznanać bliżej meeting plannerów, porozmawiać o organizowanych przez nich eventach oraz przekazać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów.

Loteria z upominkami na zakończenie
Na koniec, tradycyjnie już, odbyła loteria nagród ufundowanych przez regionalnych Partnerów. Trójka szczęśliwych uczestników spotkania otrzymała: dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w Dworze Oliwskim w Gdańsku (nagroda ufundowana przez Dwór Oliwski) + Kartę Turysty, voucher na niezapomniany weekend w IBB Andersia Hotel (Poznań) oraz zestaw upominków, ufundowany przez Poland Convention Bureau.

Zgodnie z zapowiedziami Poland Convention Bureau kolejne spotkania odbędą się wiosną tego roku we Francji, Niemczech i Holandii.


INFORMACJA PRASOWA