Pracownicy Louvre Hotels Group pobiegną w Poland Business Run

Pracownicy Louvre Hotels Group  pobiegną w Poland Business Run
Pracownicy Louvre Hotels Group, 4 września br., po raz pierwszy wezmą udział w Poland Business Run, największym i cieszącym się wielką popularnością biegu charytatywnym w Polsce. Grupę reprezentować będzie 13 drużyn i 65 biegaczy, gotowych przebiec, każdy po blisko 4 km, aby wesprzeć potrzebujących.

„Cieszę sie, że zaangażowaliśmy się w tę wartościową akcję i że nasi pracownicy biorą w niej tak liczny udział.” – powiedział Sebastien Denier, Wiceprezes ds. Operacyjnych na Europę Środkową i Północną, Louvre Hotels Group.

Liczba zainteresowanych udziałem w Poland Business Run przekroczyła bowiem najśmielsze oczekiwania inicjatorów. Pracownicy wystartują w sześciu miastach Polski: w Warszawie sześć drużyn, Poznaniu i Wrocławiu po dwie, a w Krakowie, Katowicach i Łodzi po jednej drużynie. Są wśród nich osoby pracujące w hotelach i biurze centralnym, zapaleni biegacze i całkowici nowicjusze, gotowi zbudować swoją formę tuż przed biegiem. „Jestem dumna z naszych pracowników, z ich głębokiej świadomości niesienia pomocy innym oraz chęci prowadzenia zdrowego trybu życia.” – dodaje Beata Nawrot, dyrektor sprzedaży Louvre Hotels Group na Polskę, pomysłodawczyni tej akcji, która także bierze udział w biegu.

Louvre Hotels Group zapewnia pracownikom pakiet sportowy: opłatę startową, posiłek regeneracyjny, pamiątkowe zdjęcia oraz profesjonale obuwie sportowe i liczy na doping w dniu biegu.

INFORMACJA PRASOWA