PR-owe wskazówki w ramach projektu Komu Komunikacja

PR-owe wskazówki w ramach projektu Komu Komunikacja

W dniu 29 października br. w krakowskim ICE Kraków Congress Centre odbędzie się spotkanie pt. „Wydarzy się PR”. Konferencja ta jest częścią szerszego projektu, Komu Komunikacja, i odbywa się w Krakowie już po raz ósmy. Tematem wystąpień w trakcie eventu będą kwestie związane z branżą spotkań, konferencji oraz wydarzeń kulturalnych.

Spotkanie „Wydarzy się PR” jest spotkaniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych problematyką branży MICE. Będzie można posłuchać wypowiedzi ekspertów i praktyków w dziedzinie organizacji eventów, konferencji czy różnego rodzaju spotkań.

- Kiedy natura powoli szykuje się do zimowego snu, świat biznesu i rozrywki ożywa. Po wakacjach rozkręca się machina eventów, studenci wracają na uczelnie i do swoich ulubionych klubów, biznesmeni biorą udział w konferencjach, przedsiębiorcy wystawiają się na targach. Dużo się dzieje. Jak wypromować eventy w tak gorącym okresie? Czy w ogóle jest sens to robić? Czy media zainteresują się niszowymi tematami? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnego spotkania w ramach projektu Komu Komunikacja – tym razem dotyczącego właśnie promocji w branży MICE – mówi Łukasz Majewski, współorganizator akcji Komu Komunikacja.

Wśród prelegentów, posłuchać będzie można m.in. Michała Zalewskiego, odpowiedzialnego za PR i promocję ICE Kraków Congress Centre, który poruszy kwestię komunikacji w przypadku otwarcia nowego obiektu. Ponadto wystąpi Katarzyna Mussur-Serafin, kierownik działu marketingu Targów w Krakowie, która odpowie na pytanie, w jaki sposób prezentować w mediach niemedialne tematy. Na pytanie po co organizować firmowe eventy, będą starały się odpowiedzieć Magdalena Bosek z Cafe PR oraz Marzena Tajchman z Części Wspólnych. Na zakończenie wystąpi Magdalena Widomska, współwłaścicielka i manager artystyczny klubu Prozak 2.0, która udzieli wskazówek, jak promować miejsca z muzyką alternatywną.

- Jak zawsze zaprosimy naszych gości do miejsca wyjątkowego i połączonego mocno z tematyką spotkania. Tym razem będzie to ICE Kraków – wkrótce otwierane centrum kongresowe, z pięknym widokiem na nasze miasto. W takim otoczeniu, świeżo po kolejnych krakowskich Targach Książki, przed pełnym klubowych atrakcji weekendem prelekcje związane z promocją szeroko pojętych eventów nabiorą dodatkowej mocy. Liczymy na gorącą dyskusję – mówi Magdalena Grochala, współorganizatorka akcji.

Wszelkie szczegóły dotyczące zarówno wydarzenia, jak i rejestracji można znaleźć na stronie www.komukomunikacja.pl.

INFORMACJA PRASOWA