Poznańskie targi branży HORECA już za trzy miesiące

Poznańskie targi branży HORECA już za trzy miesiące
Już we wrześniu kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO oraz Targów Wyposażenia Hoteli INVEST HOTEL, stanowiących wydarzenie o szerokim spektrum inspiracji zarówno pod względem wyposażenia hoteli czy restauracji jak i wiedzy na temat prowadzenia biznesu.

Wrześniowe spotkanie branży HoReCa na Międzynarodowych Targach Poznańskich to już od wielu lat ważny punkt w kalendarzu szefów restauracji, kawiarni, kucharzy i menedżerów hoteli. Ostatnie edycje pokazały, że targi te stają się miejscem, w którym prezentowana jest kwintesencja tego, co czyni pracę szefów kuchni bardziej efektywną oraz pomaga budować atmosferę hotelu, restauracji czy kawiarni i zapewnia gościom komfort pobytu.

Na ekspozycji targów pojawią się najnowsze propozycje w zakresie wyposażenia pokoi hotelowych, recepcji, relaksu, sal restauracyjnych, a także sprzęt dla profesjonalnych kuchni. Nie zabraknie więc najnowszych modeli mebli, tekstyliów pościelowych i łazienkowych, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, środków czystości, odzieży, urządzeń do gotowania, smażenia, pieczenia chłodniczych, akcesoriów gastronomicznych a także oprogramowania pozwalającego zoptymalizować obsługę klientów. Liderzy rynku już potwierdzili swoją obecność, ale to nie wszystko. W tym roku ponownie zostania otwarta przestrzeń specjalna – Galeria Innowacji, miejsce gdzie prezentowane będą technologie, które mogą zrewolucjonizować rynek HoReCa. Prostota obsługi, oszczędność czasu, produktów i przestrzeni, nowoczesny design – to kwintesencja tego, czym będzie wyróżniać się tegoroczna Galeria Innowacji.

Targom towarzyszył będzie bogaty program wydarzeń, w tym m.in.:
- Hotel Marketing Conference,
- Hotel Investors Meeting
- 16. edycja Kulinarnego Pucharu Polski
- Master Class Show
- Konkurs cukierniczy Art of Taste i Art of Taste School
- Puchar Juniorów w Carvingu
- Hotel Marketing Conference,
- Hotel Investors Meeting


Więcej informacji na www.polagragastro.pl oraz www.investhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA