Powierzchnie biurowe MediaHUB w całości zagospodarowane

Powierzchnie biurowe MediaHUB w całości zagospodarowane

Zakończył się półtoraroczny proces komercjalizacji biurowca MediaHUB w Łodzi. Ostatnia powierzchnia biurowa licząca 60 mkw., została wynajęta przez firmę Snails Garden.

Najnowszy najemca w biurowcu MediaHUB to firma zajmująca się produkcją ślimaków na potrzeby przemysłu gastronomicznego. Snails Garden specjalizuje się także w produkcji ekologicznych kosmetyków, tworzonych na bazie odżywczych surowców uzyskanych ze ślimaków.

MediaHUB to profesjonalny biurowiec klasy A, zlokalizowany w centrum Łodzi. Oferuje on aż 4 tys. mkw nowoczesnych powierzchni biurowych. Wśród najemców znaleźli się przedstawiciele branż finansowych, technologicznych i biznesowych, a także należący do sektora kreatywnego. W MediaHUB można znaleźć biura takich firm jak PKO Bank Polski, TomTom, Bluerank, Seamless Poland, Infratel czy Grupa TOYA.

- Ukończenie procesu komercjalizacji łódzkiego MediaHUB w tak krótkim czasie uważamy za ogromny sukces, szczególnie że sytuacja sektora nieruchomości komercyjnych nie należy do najłatwiejszych. Na duże zainteresowanie biurowcem wpłynął jego wysoki standard, lokalizacja, świetne warunki parkingowe czy zaawansowane systemy teleinformatyczne, w jakie wyposażony jest obiekt. Duże znaczenie miał również reprezentacyjny wygląd pomieszczeń i samego obiektu oraz zaplecze hotelowe. Cieszymy się z tak dobrych wyników, zwłaszcza że byliśmy w stanie sprostać bardzo wysokim oczekiwaniom najemców - tłumaczy Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, zajmująca się komercjalizacją obiektu.

INFORMACJA PRASOWA