Polski Holding Hotelowy wśród najlepszych przedsiębiorstw w Polsce wg magazynu "Forbes"

Polski Holding Hotelowy wśród najlepszych przedsiębiorstw w Polsce wg magazynu "Forbes"

Prestiżowy magazyn "Forbes" jak co roku wyróżnił najlepsze przedsiębiorstwa w Polsce tytułem "Diamenty Forbesa". Jednym z laureatów została ponownie Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego.

Ranking magazyny "Forbes" opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstwa. Firmy, które najszybciej się rozwijają, mogą liczyć na takie wyróżnienie.

Polski Holding Hotelowy w ciągu zaledwie 5 lat powiększył swoje portfolio z 4 do 28 obiektów hotelowych, a kapitał z 107 mln zł do ponad 955 mln zł. Dynamiczny rozwój biznesowy spółki został dostrzeżony i doceniony przez osoby tworzące od lat ranking miesięcznika "Forbes".

– Po raz kolejny pokazaliśmy, że pomimo kryzysu związanego z pandemią koronawirusa Polski Holding Hotelowy nieprzerwanie inwestuje w dalszy rozwój swojej grupy. Oprócz tego, że dużo uwagi skupiliśmy na działaniach społecznych, to prężnie działaliśmy również na polu inwestycyjnym, aby wzmocnić pozycję naszej firmy na rynku hotelowym. Tytuł „Diamenty Forbesa” 2021 jest potwierdzeniem znalezienia się ponownie w gronie najlepszych firm w Polsce – podkreślił  Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

Laureaci tego prestiżowego rankingu mają szansę na większą promocję i dodatkowe potwierdzenie wiarygodności, które jest szczególnie ważne dla klientów i partnerów biznesowych wyróżnionych firm.

Specjalny raport prezentujący „Diamenty Forbesa” dołączony zostanie do magazynu, który ukaże się 28 stycznia 2021 roku.

Polskiemu Holdingowi Hotelowemu serdecznie GRATULUJEMY wyróżnienia!

INFORMACJA PRASOWA