Polska wersja www.etaphotels.com już dostępna

Polska wersja www.etaphotels.com już dostępna
Już teraz można dokonywać rezerwacji w hotelach Etap na www.etaphotels.com w języku polskim. Nowa wersja językowa tej strony właśnie zaczęła działać. To duże ułatwienie dla polskojęzycznych gości 8 hoteli Etap w Polsce i 400 na całym świecie. Hotele ekonomiczne – a liderem w tym segmencie jest właśnie marka Etap - stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oferują bowiem satysfakcjonujące warunki pobytu w bardzo konkurencyjnej cenie.

Polska www.etaphotels.com jest jedną z pięciu wersji językowych, oprócz francuskiej, angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Strona ma atrakcyjną grafikę, czytelny i uporządkowany rozkład wielu opcji, przyjazną nawigację oraz intuicyjną platformę rezerwacyjną. Osoby odwiedzające polską stronę internetową Etap z łatwością odnajdą wszystkie niezbędne informacje na temat hoteli w Polsce i na świecie - ich lokalizacji, dojazdów, standardu, usług dodatkowych oraz rezerwacji i promocji. Przykładem optymalnego rozwiązania dla użytkowników jest sekcja „Znajdź i zarezerwuj pokój”, która oprócz podstawowych kryteriów: kraj, miasto, termin pobytu - zawiera 5 dodatkowych opcji: „Znajdź na mapie”, „Na planowanej trasie”, „W pobliżu atrakcji turystycznych”, „W pobliżu adresu” i „Lista alfabetyczna”. Z pomocą www.etaphotels.com w sposób szybki i prosty można teraz zaplanować trasę podróży służbowej, wycieczki, czy urlopu.

Strona internetowa Etap wyróżnia się jasnymi i radosnymi kolorami w tonacji niebiesko-zielonej, z elementami energetycznego pomarańczu. Korzystanie z jej potencjału nie męczy, nie irytuje i nie nudzi. Pomimo nagromadzenia bardzo dużej ilości informacji jest czytelna i łatwa w eksplorowaniu. Witryna internetowa hoteli Etap jest logicznie skonstruowana, co umożliwia prosty i szybki dostęp do poszczególnych sekcji oraz dotarcie do potrzebnych informacji. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by uzyskać pełny opis hotelu Etap w wybranym mieście, z uwzględnieniem cen, lokalizacji, map, dodatkowych usług, a nawet atrakcji turystycznych. Strona etaphotels.com sprawdza się nie tylko jako platforma rezerwacyjna, ale jako swoisty przewodnik gościa hotelu Etap w danym mieście.

Interaktyność www.etaphotels.com to kolejna zaleta, którą doceniają użytkownicy – strona dynamicznie reaguje na sugestie internautów i udziela prostych oraz jednoznacznych odpowiedzi. Dodatkowo zaprasza do korzystania z firmowego newslettera oraz oferuje udział w programach lojalnościowych Grupy Hotelowej Orbis i Grupy Accor.

„Strona etaphotels.com podobnie jak hotele marki Etap wyróżnia się nowoczesnym, ale praktycznym designem, prostymi rozwiązaniami oraz wysoką funkcjonalnością, dostosowaną do potrzeb gości i użytkowników www. Hotele Etap to optymalne rozwiązanie dla osób podróżujących, które oczekują wygodnego noclegu ze smacznym śniadaniem w dobrej cenie, zawsze w tym samym standardzie, niezależnie od miasta i kraju. Zarówno w przypadku samych hoteli, jak i strony internernetowej „sieciowy” charakter Etap to niezaprzeczalna zaleta – klienci mają zawsze gwarancję wysokiej jakości usług” – mówi Joanna Wąchocka, Brand Manager hoteli Etap w Polsce. „Rezerwacje online stają się coraz bardziej popularne, a teraz polskim gościom będzie jeszcze łatwiej” – dodaje.

Internauta korzystając ze polskojęzycznej strony www.etaphotels.com ma wgląd do opisu, zdjęć i map 400 hoteli Etap na całym świecie, promocji i ofert specjalnych w skali globalnej i lokalnej, a także informacji o 60 lokalizacjach innych hoteli należących do Grupy Grupy Hotelowej w Polsce i tysiącach obiektów sieci Accor na świecie.

INFORMACJA PRASOWA