Polska krajem partnerskim 25. edycji TT Warsaw

Polska krajem partnerskim 25. edycji TT Warsaw

Targi Turystyczne TT Warsaw to wielkie turystyczne święto, które odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Krajem Partnerskim 25. edycji Targów będzie Polska.


Przedstawiciele branży turystycznej już od 25 lat spotykają się na TT Warsaw, by dyskutować o ważnych dla turystyki sprawach, zacieśniać współpracę, wymieniać się doświadczeniami i szukać nowych partnerów biznesowych. Dla zapalonych podróżników to idealne miejsce do poznawania niezwykłych miejsc i szukania inspiracji.

Polska w centrum uwagi
Krajem partnerskim tegorocznych Targów TT Warsaw jest Polska, co oznacza prężną promocję rodzimego potencjału turystycznego. Promowane będą  regiony, miasta i gminy, a także szlaki i atrakcje turystyczne. Wystawcy podkreślać będą różnorodność i piękno Polski.

„Cieszę się, że Polska będzie krajem partnerskim tej wyjątkowej edycji targów. TT Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych, na które co roku przybywają setki wystawców i tysiące zwiedzających. Targi stwarzają bowiem możliwość zaprezentowania oferty państw i regionów z całego świata. Przede wszystkim jednak jest to idealna okazja do promocji polskiej turystyki, zarówno w kraju, jak i za granicą. W jednym miejscu i w jednym czasie można dotrzeć do wszystkich grup klientów - touroperatorów, agentów turystycznych, właścicieli i managerów obiektów noclegowych, klientów indywidualnych oraz osób odpowiedzialnych za organizację podróży służbowych czy wyjazdów integracyjnych. Spotkanie daje też szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych w międzynarodowym środowisku turystycznym. Targi TT Warsaw to dziś rozpoznawalna marka i wydarzenie, na które warto zarezerwować czas" – powiedział Witold Bańka, minister sportu i turystyki, który objął wydarzenie honorowym patronatem.

Targi w sercu miasta
Ta wyjątkowa edycja targów odbędzie się w szczególnym miejscu. Na 25-lecie Targi TT Warsaw powrócą do wnętrz Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w których odbyło się 14 edycji. Niezwykła atmosfera miejsca zabierze wszystkich Gości w podróż sentymentalną.

Patronaty
Patronat honorowy nad targami sprawują: Witoldem Bańka, minister sportu i turystyki,Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego,Marek Olszewski, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki.

INFORMACJA PRASOWA