POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL w Poznaniu

POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL w Poznaniu

W dniach 21-24 września 2015 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie miał miejsce wyjątkowy event adresowany do przedstawicieli branży HoReCa. Mowa o wspólnych Targach Gastronomii POLAGRA GASTRO oraz Targach Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL.

Targi POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL będą jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Trwające 4 dni branżowe spotkanie, pozwoli na prezentację najświeższych nowinek ze świata hoteli, restauracji oraz cateringu. Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentują nowoczesny sprzęt gastronomiczny, wyposażenie restauracji, hoteli, centrum spa, fitness, dyskotek czy sal konferencyjnych. Słowem, goście będą mogli zapoznać się ze wszystkim bieżącymi trendami branży HoReCa.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne prelekcje, konferencje i szkolenia. Na uczestników czekają takie atrakcje jak II Edycja "Hotel Marketing Conference", podczas której będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat, skutecznego budowania marki hotelu i jego promocji. Ponadto, odbędą się seminaria: "Reputation management w hotelarstwie", "Zarządzanie hotelem a jego rentowność", a także "Szkolenie i motywowanie pracowników hotelu". Z kolei w Galerii Innowacji uczestnicy, będą mieli okazję zapoznania się z najnowszą ofertą sprzętów gastronomicznych i wyposażenia restauracji. Na gości będzie czekała także Strefa Kawowa, gdzie swoje umiejętności zaprezentują profesjonalni bariści. Zmierzą się oni także ze soba w prestiżowym konkursie Latte Art.

To wszystko i jeszcze więcej czeka na uczestników Targów POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz warunków udziału można znaleźć na stronie: www.investhotel.pl.

INFORMACJA PRASOWA