Połączenie spółki GAT z PHH

Połączenie spółki GAT z PHH

Polski Holding Hotelowy ogłasza kolejny etap swojej ekspansji i wzbogacenia oferty o nowy obiekt. Gliwicka Agencja Turystyczna, będąca dotychczas częścią Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, została włączona do struktur PHH, a wraz z nią do rodziny dołącza prestiżowy Hotel Halo Szczyrk.

Proces konsolidacji aktywów hotelowych rozpoczął się na początku 2019 roku. GAT, wcześniej należąca do nieistniejącej już Gliwickiej Spółki Węglowej, dołączyła wówczas do grupy PHH razem z siecią AMW Hotele, Wojewódzkim Przedsiębiorstwem Usług Turystycznych z hotelem Katowice, oraz spółką Hotele Olsztyn z hotelem Kopernik.

Halo Szczyrk staje się teraz jednym z 12 obiektów w portfolio Polskiego Holdingu Hotelowego. To kameralny i urokliwy hotel, który doskonale wpisuje się w wysoki standard oferty. PHH, dbając o optymalizację kosztów oraz doskonałe warunki dla Gości, podkreśla, że decyzja o włączeniu Gliwickiej Agencji Turystycznej do struktur spółki jest strategicznym krokiem w rozwojumarki.

Halo Szczyrk dołącza do imponującej listy obiektów PHH, obejmującej m.in. przylotniskowe hotele w Warszawie (Renaissance, Courtyard by Marriott, Hampton by Hilton), Gdańsku (Hampton), Poznaniu (Moxy), Katowicach (Moxy), Rzeszowie (Holiday Inn Express), Gdańsku i Międzyzdrojach (Golden Tulip Residences), Olsztynie (Best Western Plus) oraz Juracie (Best Western Plus).

Polski Holding Hotelowy jest dumny z poszerzenia swojej oferty i zaprasza wszystkich miłośników komfortowego wypoczynku do korzystania z nowych, atrakcyjnych możliwości, jakie niesie za sobą Hotel Halo Szczyrk.

INFORMACJA PRASOWA