Podsumowanie konferencyjnego roku w Letia Business Center

Podsumowanie konferencyjnego roku w Letia Business Center

W minionym roku Letnia Business Center w Legnicy ugościło ponad 16 500 uczestników różnego rodzaju konferencji, szkoleń, warsztatów oraz eventów okolicznościowych. Jest to imponująca liczba, która z pewnością zachęca do dalszego rozwoju firmy i oferowania usług konferencyjnych na najwyższym poziomie.

Letia Business Center jest częścią KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny S.A. Firma ta, za jeden z priorytetów swojego rozwoju, postawiła sobie wzrost ilości organizacji konferencji oraz wzbogacenie oferty szkoleniowej. Jak widać, osiągnięte wyniki świadczą same za siebie. W 2014 roku w Letia Business Center było gospodarzem m.in. Targów Pracy i Zawodów, seminariów szybkiego prototypowania, licznych warsztatów, szkoleń i konferencji dla małych i dużych firm z regionu legnickiego, a także eventów towarzyskich i kulturalnych.

- Naszym partnerom biznesowym przedstawiamy kompleksową ofertę obejmującą organizację szkolenia, rezerwację profesjonalnie wyposażonych sal, catering i noclegi dla uczestników spotkania. Dzięki temu z wieloma podmiotami nawiązaliśmy stałą długoterminową współpracę. KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny S.A. W 2014 roku umocniliśmy naszą dominującą pozycję na regionalnym rynku organizacji konferencji i szkoleń – mówi Adam Grabowiecki, Prezes Zarządu KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny S.A.

Na sukces Letia Business Center złożyła się nie tylko długofalowa strategia rozwojowa przedsiębiorstwa, ale także doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne. Budynek, jako jedyny w Legnicy, posiada status biurowca klasy A. Do dyspozycji klientów znajduje się tutaj 6 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny sal konferencyjnych, które z powodzeniem pomieszczą nawet do 300 osób. Dodatkowym atutem obiektu jest profesjonalna sala komputerowa na 16 osób oraz przestronne, oszklone foyer o powierzchni 440 mkw., które idealnie nadaje się jako miejsce na organizację bankietu, wernisażu lub wystawy. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy z Legnicy i okolic coraz częściej wybierają Letia Business Center jako miejsce swoich firmowych spotkań.

INFORMACJA PRASOWA