Pierwszy w kraju Radisson RED otwarty w Gdańsku.

Pierwszy w kraju Radisson RED otwarty w Gdańsku.

Radisson Hotel Group jako jedna z największych grup hotelowych posiada ponad 1700 hoteli na całym świecie, które prężnie działają pod skrzydłami aż 9 silnych marek grupy. Zgodnie z ich autorskim konceptem serwisu - ‘’Yes I Can!’’- rozwijają się w szybkim tempie, co pokazują kolejno powstające obiekty. Jednym z nich jest Radisson RED w Gdańsku.Pierwszego sierpnia w Trójmieście otworzył się pierwszy w Polsce hotel marki Radisson RED i dołączył do grupy aż 22 obiektów Radisson w kraju. Nowy hotel powstał wraz z rewitalizacją gdańskiej Wyspy Spichrzów i mieści się w zrekonstruowanym magazynie portowym. Jego urokliwa lokalizacja na północnej części wyspy pozwala dotrzeć do centrum — zabytków Głównego Miasta zaledwie w parę minut. Lifestylowy hotel do dyspozycji gości oddaje 30 pokoi i apartamentów, które dzięki powierzchni aż 50 m2 świetnie sprawdzą się na dłuższe pobyty. Dodatkowo w budynku mieści się markowa, znana restauracja Whiskey in the Jar. Co więcej, ze względu na bliską obecność obiektu Radisson Hotel Suites Gdańsk goście Radisson RED będą mogli bez ograniczeń korzystać z ogólnodostępnych przestrzeni w tym strefy fitness i restauracji. 

Jak mówi Maciej Głownia — Dyrektor Radisson RED — nowo otwarty obiekt, jest miejscem wyjątkowym. Hotel przepełniony energią i wysmakowanym designem zapewnia, że osoby podróżujące do Gdańska znajdą w budynku nawiązania do ciekawej historii, ale też poczują klimat modnego, miejskiego życia. To wszystko dzięki standardom marki. Radisson RED to hotele w standardzie upscale, które wyróżniają się stylowymi przestrzeniami i nieformalnością oferowanych usług. Dzięki temu całkowicie zmieniają konwencję gościnności. Obiekty stworzone są, by dać gościom nieskończone możliwości rozrywki oraz by dopasować się do ich indywidualnych potrzeb. 

Radisson Red Gdańsk z dumą dołącza do trójmiejskiej bazy hotelów Radisson — Radisson Blu Hotel Sopot, Radisson Hotel&Suites Gdańsk oraz Radisson Blu Hotel Gdańsk. 


INFORMACJA PRASOWA