Pierwsze Targi Outlet Euro Stock w MT Polska

Pierwsze Targi Outlet Euro Stock w MT Polska
W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska po raz pierwszy w Polsce zostaną zorganizowane Targi Outlet Euro Stock z szeroką ofertą odzieży znanych światowych marek. Zaprezentowane zostaną ubrania i akcesoria na różne okazje zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci w specjalnych promocyjnych cenach. Targi organizowane przez Quality Development odbędą się w dniach 20-22 maja br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

"Targi Outlet Euro Stock z pewnością zainteresują wiele osób, które lubią modę, stawiają na jakość i markowe ubrania. W trakcie wydarzenia w naszym centrum zwiedzający będą mogli znaleźć liczne propozycje damskich i męskich strojów na różne okazje, zarówno ubrania eleganckie do biura, czy mniej formalne modele z chęcią noszone w wolnym czasie. Co więcej prezentowane kolekcje dostępne będą w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze centrum przez trzy dni otwarte będzie od rana do nocy, aby każdy w dogodnym dla siebie czasie mógł wybrać się do nas, by wzbogacić swoją garderobę nabywając markowe ubrania. Do tej pory targi odbyły się już w Estonii, odbędą się również na przełomie kwietnia i maja w Niemczech, a w naszym centrum przy Marsa zorganizowana zostanie ich pierwsza edycja w Polsce" - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Zwiedzającym targi Outlet Euro Stock zaprezentowana zostanie odzież znanych i popularnych marek m.in. Diesel, Tommy Hilfiger, Guess, Pinko, BlueMarine, Wrangler, Lee, Rinascimento, Zara, Massimo Dutti, Stradivarius, Beshka, Miss Sixty, Blue Willi's, Catbalou, Grease, Hammer Smith, Caribu, Mini Mondo, Authentic, Energie, Fracomina, Fransa, MissPink's, Murphy, Only, Outfitters, FreeSoul, Parasuco, Vero Moda, Smash. Wszystkie ubrania będą do nabycia w centrum MT Polska w specjalnych promocyjnych cenach. Przez trzy dni targi otwarte będą od godz. 10.00 do 22.00.

Targi Outlet Euro Stock odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, które oddalone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się pociągami Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA