Pierwsza w Polsce aplikacja kongresowa-eventowa!

Pierwsza w Polsce aplikacja kongresowa-eventowa!
Aplikacja GCBeVENT to jedyne takie narzędzie mobilne na polskim rynku branży spotkań. Dostępne na 4 systemy operacyjne - iOS, Android, BlackBerry oraz Windows Phone, może stać się przełomem w organizowaniu konferencji, kongresów i innych eventów w Polsce.

Podobne aplikacje kongresowo-eventowe są już wykorzystywane podczas organizacji konferencji i kongresów w Europie i USA. Coraz więcej bowiem uczestników wydarzeń jest gotowych i chętnych do korzystania z nowoczesnych technologii. Aplikacja GCBeVENT, stworzona na potrzeby Gdańsk Convention Bureau przez firmę Desmart z Gdyni, jest odpowiedzią na te oczekiwania.

Aplikacja GCBeVENT:
-upraszcza organizację wydarzeń. Nie ma konieczności drukowania programu eventu -mniej kosztów, więcej ekologii. Zmiany w programie można wprowadzać na bieżąco od razu informując o tym wszystkich uczestników. pomaga uczestnikom lepiej poznać obiekt konferencyjny (przez umieszczenie w aplikacji krótkiego opisu, danych kontaktowych, mapy oraz zdjęć obiektu),
-ułatwia nawiązywanie kontaktów między delegatami i prelegentami - w aplikacji umieszczone są linki do profili społecznościowych (Facebook, Twitter, Linkedin) uczestników. Aplikacja umożliwia również wysyłanie informacji między uczestnikami,
-urozmaica event dzięki możliwości zorganizowania ciekawego konkursu, przeprowadzenia ankiety oraz dodawania na bieżąco zdjęć do galerii wydarzenia,
-promuje miejsce organizowania eventu, dzięki możliwości umieszczenia informacji lokalnych - atrakcji turystycznych, bazy noclegowej, restauracji wraz z mapami.
Ponadto uczestnicy po zakończonym konferencji otrzymują drogą mailową sporządzone przez siebie notatki i informacje dotyczące wybranych wydarzeń z agendy i dane uczestników, z którymi chcą utrzymać dalszy kontakt; w aplikacji jest również miejsce na strefę sponsora i . wszystkie inne informacje, które organizator konferencji uważa za ważne i chce z nimi dotrzeć do uczestników.

Jak skorzystać z aplikacji?
Aplikację można ściągnąć na smartphone'a poprzez sklep internetowy: AppStore dla telefonów z systemem iPhone(wersja 4.0 do 5.1.0)Google Play dla telefonów z systemem Android (wersja od 2.2 do 2.3.7 oraz od 4.0 do 4.0.3) BlackBerry App World dla telefonów z systemem BlackBerry (wersja 6.0 do 7.0) Marketplace dla telefonów z systemem Windows Phone (wersja od 7.0 do 7.5) wpisując w wyszukiwarce danego sklepu internetowego:GCB. Z aplikacji można korzystać przy okazji konkretnego wydarzenia - wtedy wpisujemy swój adres e-mail oraz kod eventu wraz z kodem indywidualnym nadawane przez GCB (w przypadku konferencji zamkniętej, czyli takie na której jest wymagana wcześniejsza rejestracja) lub sam kod eventu (jeżeli konferencja jest otwarta, czyli nie wymaga rejestracji).

Przemysł spotkań, podobnie jak inne branże, musi podążać za nowymi trendami i próbować adaptować je do swoich potrzeb. Gdańsk Convention Bureau postanowiło wyjść naprzeciw wyzwaniom, jakie niesie za sobą dynamicznie rozwijający się świat mobilny i włączyć do swojej bogatej oferty możliwość wykorzystania przez swoich partnerów aplikacji eventowej.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ORGANIZATORÓW SPOTKAŃ BIZNESOWYCH DO KONTAKTU Z GDANSK CONVENTION BUREAU I SKORZYSTANIA Z APLIKACJI GCBeVENT.POMOŻEMY PAŃSTWU ZORGANIZOWAĆ INNOWACYJNY,ATRAKCYJNY I NIEZAPOMNIANY EVENT!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie lub kontaktując się z nami mailowo: [email protected]

Informacja prasowa.